Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl

Aktualności

Ogłoszenie Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Ogłoszenie Starostwa Powiatowego w Wadowicach
Wydział Środowiska Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, iż w bieżącym roku na gruntach leśnych, nieleśnych i wodach na terenie całego kraju będą prowadzone prace obserwacyjno-pomiarowe w ramach Monitoringu gatunków i siedlisk przyrodniczych, realizowanego w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska.
więcej

Ćwiczenia RENEGADE/SAREX-21

Ćwiczenia RENEGADE/SAREX-21
W dniach 17-21 maja 2021 r. odbędzie się kolejna edycja ćwiczeń organizowanych przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych pod kryptonimem RENEGADE/SAREX-21. W związku z tym 20 maja (czwartek) w godz. 8:00-11:00 Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego będzie emitować sygnały zgodne z trasą przelotu podejrzanego statku. Tego dnia mieszkańcy gminy Tomice mogą usłyszeć syreny alarmowe. Dokładne miejsce, w którym syreny zostaną uruchomione na chwilę obecną nie jest znane.
więcej

Medale badmintonistek na krajowym „podwórku”

Medale badmintonistek na krajowym „podwórku”
Pracowite dni miały ostatnio badmintonistki Uczniowskiego Klubu Sportowego Cross Tomice. Najpierw uczestniczyły w Krajowym Turnieju Badmintona w Olsztynie (k. Częstochowy), a następnie zagrały w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Wieliczce.
Sport  
więcej

Szczepienie ochronne lisów przeciwko wściekliźnie

Szczepienie ochronne lisów przeciwko wściekliźnie
Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 13 do 21 maja 2021 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz ręcznie wyłożona.
więcej

Zarządzenie Wójta Gminy Tomice

Zarządzenie Wójta Gminy Tomice
Zarządzenie nr 0050.54.2021 Wójta Gminy Tomice z dnia 13 maja 2021 r. w sprawie zlecenia realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
NGO's  
więcej

Czasowe zamknięcie ul. Rzyczki w Tomicach

Czasowe zamknięcie ul. Rzyczki w Tomicach
Urząd Gminy w Tomicach informuje, że w związku z robotami nawierzchniowymi w dniach od 13 do 18 maja 2021r. w godzinach od 7.00 do 17.00 droga zamknięta będzie częściowo dla ruchu kołowego. Uprzejmie prosimy mieszkańców korzystających z tej drogi w dniach i godzinach jak wyżej o pozostawienie swoich samochodów w miejscach bezpiecznych poza zakresem robót ponieważ przejazd nie będzie możliwy. Dokładny okres ograniczeń w ruchu kołowym uzależniony jest od warunków atmosferycznych. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.
więcej