Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl

Aktualności

Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje – doradztwo i szkolenia online

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, iż usługi doradcze oferowane w ramach Projektu Kierunek Kariera nie mogą być świadczone w dotychczasowej formie. Aby ułatwić klientom udział w projekcie Kierunek Kariera, od 6 kwietnia 2020 z usług doradczych można skorzystać bez wychodzenia z domu.
więcej

Transmisje mszy św. online

Z powodu pandemii koronawirusa wewnątrz kościołów podczas mszy świętych może przebywać maksimum pięć osób, nie licząc kapłanów i służby liturgicznej. Dwie z naszych parafii w gminie Tomice wychodząc naprzeciw potrzebom wiernych transmituje msze święte online.
więcej

Informacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Chrzanowie informuje, że ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te weszły w życie 1 kwietnia br.
więcej

Ogłoszenie Kierownika Gminnego Zakładu Komunalnego w Tomicach

Gminny Zakład Komunalny w Tomicach zawiesza odczyty wodomierzy przez inkasenta w miejscowościach: Witanowice, Lgota i Zygodowice w związku z zagrożeniem koronawirusem. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o przekazywanie odczytów wodomierzy telefonicznie na nr (033) 823-42-80, mailowo na adres: gzk@tomice.pl lub przez stronę www.gzk.tomice.pl. Jeżeli odczyt nie zostanie podany, to po 26 kwietnia br. faktury zostaną wystawione na podstawie średniego zużycia za ostatnie 3 m-ce.
więcej