Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl

Aktualności

Zgłoś się do projektu i wróć do pracy!

Zgłoś się do projektu i wróć do pracy!
Projekt pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” jest realizowanym przez PFRON we współpracy z ZUS i CIOP. To program przekwalifikowania zawodowego zapewniający uzyskanie nowych kwalifikacji zawodowych wszystkim tym, którzy z powodu choroby lub wypadku utracili możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, a chcieliby podjąć inną pracę, adekwatną do zainteresowań i stanu zdrowia. To również szansa dla osób z niepełnosprawnością wrodzoną lub nabytą w okresie rozwojowym, które nigdy nie pracowały i nie mają kwalifikacji zawodowych.
więcej

Dziewczyny na medal

Dziewczyny na medal
Kolejny bardzo dobry występ zanotowały zawodniczki UKS Cross na rozegranym w ostatni weekend w Wieliczce. KRAJOWYM TURNIEJU BADMINTONA "WIELICKI CUP. W mocno obsadzonym turnieju wystartowało 4 zawodników i zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Cross Tomice.
Sport  
więcej

Ogłoszenie Wadowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Ogłoszenie Wadowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wadowicach informuje Odbiorców, że w związku z awarią sieci wodociągowej w nastąpiła przerwa w dostawie wody do nieruchomości położonych w Tomicach ul. Podlesie od nr 1 do nr 11. Planowany termin wznowienia dostaw wody jest na godz. 12:00. Za zakłócenia w dostawie wody przepraszamy naszych Odbiorców.
więcej

Rok 75-lecia Zespołu Szkół w Radoczy

Rok 75-lecia Zespołu Szkół w Radoczy
Rok 75-lecia Zespołu Szkół w Radoczy Ślubowanie klas pierwszych, Święto Radoczańskiego Jabłecznika, Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej, warsztaty modelowania i projektowania robotów, wernisaż absolwentki szkoły, występ zespołu wokalnego, prezentacja kierunków nauczania oraz grillowanie i degustacja potraw… Tak w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy w dniach 15 i 16 października świętowano 75 lat istnienia szkoły, powstałej w 1946 roku jako Dwuletnia Średnia Szkoła Rolnicza w pozostałości po majątku ziemskim.
Edukacja  
więcej