Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl

Aktualności

Najlepsi w Małopolsce!

Najlepsi w Małopolsce!
Z informacji przekazanych przez Samorząd Województwa Małopolskiego na szkoleniu w dniu 3 października 2022 r. Stowarzyszenie Dolina Karpia jako jedyna Lokalna Grupa Działania w Małopolsce osiągnęło poziom kontraktacji środków ponad 85% i uplasowało się na 1 miejscu spośród 32 LGD w Małopolsce!
więcej

Zaproszenie na bezpłatne konsultacje

Zaproszenie na bezpłatne konsultacje
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz wójt gminy Tomice zapraszają mieszkańców gminy Tomice na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich, które odbędą się 20 października 2022 roku (czwartek) w godz. 12.00-14.30 w Urzędzie Gminy w Tomicach (Tomice, ul. Wadowicka 51).
więcej

System dystrybucji jodku potasu w Małopolsce

System dystrybucji jodku potasu w Małopolsce
Na dzisiejszym (04.10) briefingu prasowym wojewoda przedstawił założenia systemu dystrybucji jodku potasu w Małopolsce. W spotkaniu z mediami uczestniczyła też dr hab. n. med. Elwira Przybylik-Mazurek – małopolski wojewódzki konsultant w dziedzinie endokrynologii.
więcej

Punkty wydawania preparatów jodowych

Punkty wydawania preparatów jodowych
Zgodnie z przyjętymi w ostatnim czasie rozwiązaniami oraz podjętymi decyzjami, mając na uwadze sytuację w zakresie bezpieczeństwa radiacyjnego, poniżej przedstawiamy lokalizację punktów wydawania preparatów jodowych na terenie Gminy Tomice. W związku z tym, prosimy mieszkańców gminy Tomice o zapoznanie się z rozmieszczeniem punktów wydawania preparatu, zgodnie z miejscem zamieszkania/zameldowania oraz tabelą dawkowania.
więcej

Odszedł znany mieszkaniec Gminy

Odszedł znany mieszkaniec Gminy
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 81 lat odszedł od nas śp. Ryszard Latko – ur. w Woźnikach dramaturg, autor słuchowisk radiowych, scenariuszy filmowych, opowiadań, wierszy, monodramów, szkiców literackich i tekstów publicystycznych, autor rewelacyjną sztuką "Tato, tato, sprawa się rypła", która doczekała się ekranizacji z główną rolą niedawno zmarłego nieodżałowanego Franciszka Pieczki.
więcej

Zaproszenie na II Gminne Zawody OSP

Zaproszenie na II Gminne Zawody OSP
Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Tomicach serdecznie zaprasza na II Gminne Zawody OSP „Strażacka Sztafeta Pokoleń”, które odbędą się 8 października o godz. 15.30 na placu sportowym przy OSP Witanowice.
więcej

Nagrodzeni szosowcy

Nagrodzeni szosowcy
Pod koniec marca br. Gmina Tomice jako pierwsza w powiecie wadowickim rozpoczęła współpracę z KS Aquila Peleton Wadowice. Nadrzędnym celem wspólnych działań jest promocja kolarstwa wśród mieszkańców naszego powiatu, a także ukazanie walorów turystycznych naszej gminy.
więcej