Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje – doradztwo i szkolenia online

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, iż usługi doradcze oferowane w ramach Projektu Kierunek Kariera nie mogą być świadczone w dotychczasowej formie. Aby ułatwić klientom udział w projekcie Kierunek Kariera, od 6 kwietnia 2020 z usług doradczych można skorzystać bez wychodzenia z domu.
więcej

Informacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Chrzanowie informuje, że ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te weszły w życie 1 kwietnia br.
więcej

Ogłoszenie Kierownika Gminnego Zakładu Komunalnego w Tomicach

Gminny Zakład Komunalny w Tomicach zawiesza odczyty wodomierzy przez inkasenta w miejscowościach: Witanowice, Lgota i Zygodowice w związku z zagrożeniem koronawirusem. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o przekazywanie odczytów wodomierzy telefonicznie na nr (033) 823-42-80, mailowo na adres: gzk@tomice.pl lub przez stronę www.gzk.tomice.pl. Jeżeli odczyt nie zostanie podany, to po 26 kwietnia br. faktury zostaną wystawione na podstawie średniego zużycia za ostatnie 3 m-ce.
więcej

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

W związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 i zawieszeniem do odwołania bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Tomice zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przyjmowane są do dnia 10 kwietnia 2020 roku do godz. 14:00 w formie skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres gmina@tomice.pl. Nie jest wymagany podpis elektroniczny.
więcej

Pamiętamy o samotnych i starszych

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! Nie zostaniesz sam. Jesteś wolontariuszem? Znasz osoby wymagające pomocy? Chcesz nieść zorganizowaną pomoc? Zadzwoń! Koordynatorem tej akcji jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach.
więcej

Urząd Gminy Tomice zawiesza bezpośrednią obsługę Mieszkańców

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Tomice informujemy, że od dnia dzisiejszego (25.03) do odwołania w Urzędzie Gminy Tomice i jej jednostkach organizacyjnych zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa Mieszkańców.
więcej

Informacja Urzędu Statystycznego w Krakowie

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, informuję, że ankieterzy statystyczni Urzędu Statystycznego w Krakowie nie odwiedzają mieszkań wylosowanych do badań ankietowych do odwołania. Badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie.
więcej