Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Szczepienie ochronne lisów przeciwko wściekliźnie

Szczepienie ochronne lisów przeciwko wściekliźnie
Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 24 września do 1 października 2021 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz ręcznie wyłożona.
więcej

Do końca spisu tylko 2 tygodnie

Do końca spisu tylko 2 tygodnie
Gminne Biuro Spisowe w Tomicach przypomina, że do końca Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań pozostało zaledwie dwa tygodnie. Zwracamy się do tych mieszkańców, którzy jeszcze nie dopełnili obowiązku spisowego, by dołożyli starań, aby się spisać.
więcej

Ogłoszenie Wadowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Ogłoszenie Wadowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wadowicach informuje Odbiorców, że w związku z awarią sieci wodociągowej od godz. 8:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości położonych w Tomicach ul. Wspólna, ul. Akacjowa, ul. Jaworowa, ul. Cedrowa, ul. Lipowa, ul. Brzozowa oraz Frydrychowice, Wieprz. Chocznia os. Patria. Termin wznowienia dostawy wody planowany jest na godz. 11:00. Za zakłócenia w dostawie wody przepraszamy naszych Odbiorców.
więcej

Termin ważności dowodów osobistych – wyjaśnienia

Termin ważności dowodów osobistych – wyjaśnienia
Urząd Gminy Tomice przypomina, że zgodnie z ustawą z dnia 8 lipca 2021 r. zmieniającą ustawę o zmianie ustawy o dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw, TERMIN WAŻNOŚCI DOWODU OSOBISTEGO WYDANEGO W OKRESIE PO 2 SIERPNIA 2021 R. (do czasu wdrożenia rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców,) został określony ustawowo na DZIEŃ 3 SIERPNIA 2031 R. Oznacza to, że każdy dowód osobisty wydany w tym okresie posiada datę terminu ważności (expiry date) - 03.08.2031.
więcej