Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Spotkanie informacyjne dotyczące rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Spotkanie informacyjne dotyczące rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”
W związku z podpisaniem przez Gminę Tomice porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w zakresie uruchomienia w naszej gminie punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu „Czyste Powietrze”, Wójt Gminy Tomice zaprasza mieszkańców gminy do udziału w pierwszym spotkaniu informacyjnym, podczas którego zostaną przekazane zasady ubiegania się o dofinansowanie z w/w Programu.
więcej

Ogłoszenie Wójta Gminy Tomice

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Tomice
Stosownie do przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Tomice podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem przez Gminę Tomice.
więcej

Czasowe zamknięcie ul. Podlesie w Tomicach

Czasowe zamknięcie ul. Podlesie w Tomicach
Urząd Gminy Tomice informuje, że w związku z koniecznością ułożenia warstwy wierzchniej nawierzchni w dniu 9 grudnia 2021 r. (czwartek) na drodze gminnej ul. Podlesie w Tomicach od numeru 4 do numer 78 wystąpią UTRUDNIENIA w ruchu kołowym (szczegółowy czas zamknięcia będzie uzależniony od warunków pogodowych). Uprzejmie prosimy mieszkańców korzystających z tej drogi o korzystanie z dojazdu do swoich posesji od ul. Leśnej. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.
więcej

Zapytanie ofertowe – świadczenie usług w zakresie usuwania martwych zwierząt i ich szczątków, oczyszczenia i dezynfekcji miejsca zalegania tych szczątków, a następnie przekazanie zebranych szczątków zwierząt do zakładu utylizacji odpadów z terenu Gminy Tomice w 2022 roku

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Tomice
Gmina Tomice zaprasza do składania oferty w zamówieniu publicznym na "Świadczenie usług w zakresie usuwania martwych zwierząt i ich szczątków, oczyszczenia i dezynfekcji miejsca zalegania tych szczątków, a następnie przekazanie zebranych szczątków zwierząt do zakładu utylizacji odpadów z terenu Gminy Tomice w 2022 roku".
więcej

Czasowe zamknięcie ul. Podlesie w Tomicach

Czasowe zamknięcie ul. Podlesie w Tomicach
Urząd Gminy Tomice informuje, że w związku z koniecznością ułożenia warstwy wiążącej nawierzchni w dniu 3 grudnia 2021 r. w godzinach od 8.00 do 15.00 droga gminna ul. Podlesie w Tomicach będzie ZAMKNIĘTA dla ruchu kołowego (szczegółowy termin i czas zamknięcia będzie uzależniony od warunków pogodowych). Uprzejmie prosimy mieszkańców korzystających z tej drogi w podanym powyżej dniu i godzinach o pozostawienie swoich samochodów w miejscach bezpiecznych, poza zakresem robót, ponieważ przejazd nie będzie możliwy.. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.
więcej

Zaproszenie na warsztaty do Tresteny

Zaproszenie na warsztaty do Tresteny
Serdecznie zapraszamy mieszańców naszej gminy do udziału w warsztatach "Powroty do przeszłości" poświęconych tradycjom i zwyczajom świąt Bożego Narodzenia (pieczenie i zdobienie pierników, wyrób tradycyjnych bożonarodzeniowych ozdób, wianków, itp), które odbędą się 26 listopada (piątek) w Domu Kultury w Trstenie (Słowacja). Początek warsztatów o godz. 9.00. Będą one realizowane w ramach projektu "Poznajemy dziedzictwo naszych przodków na pograniczu słowacko-polskim nr. int/eb/za/1/v/a/0204".
więcej

Zamówienie publiczne – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Tomice wraz z organizacją i obsługą PSZOK dla mieszkańców Gminy Tomice w latach 2022 – 2023

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Tomice
Gmina Tomice zaprasza do składania oferty w zamówieniu publicznym na "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Tomice wraz z organizacją i obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Tomice w latach 2022 - 2023".
więcej