Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Zapytania ofertowe – Budowa sieci oświetleniowych dróg gminnych

Gmina Tomice zaprasza do składania oferty cenowej na zadania związane z budową sieci oświetleniowych dróg gminnych, tj: wzdłuż ul. Radwany w miejscowości Witanowice - etap I, wzdłuż ul. Widów i ul. Widokowej w miejscowości Radocza - etap I, wzdłuż ul. Przygórze w miejscowości Woźniki – etap I, wzdłuż ul. Podlas i ul. Lubań w miejscowości Lgota – etap II oraz wzdłuż ul. Osiczyna w miejscowości Witanowice i Zygodowice – etap I.
więcej

Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej

Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie w szeregach Wojska Polskiego? Chcesz sprawdzić swoją kondycję albo zobaczyć jak ćwiczą żołnierze w jednostkach wojskowych? Masz ukończone 18 lat i dobry stan zdrowia? Jeśli tak – to czekamy właśnie na Ciebie już 20 lipca w Krakowie (Wrocławska 82 - 6 Brygada Powietrzno-Desantowa).
więcej

Obwieszczenie Wójta Gminy Tomice z dnia 11 lipca 2019 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Tomice z dnia 11 lipca 2019 r. w sprawie podania informacji o okręgu wyborczym nr 14, jego granicach, numerze i liczbie radnych wybieranych w okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Tomicach w wyborach ponownych do Rady Gminy Tomice, zarządzonych na dzień 1 września 2019 r.
więcej

Zamówienie publiczne – Modernizacja dróg gminnych

Gmina Tomice zaprasza do składania oferty w zamówieniu publicznym na: Zadanie nr 1: „Modernizacja drogi gminnej ul. Dworska w miejscowości Zygodowice” Zadanie nr 2: „Modernizacja drogi gminnej ul. Słoneczna w miejscowości Radocza.” Zadanie nr 3: „Modernizacja drogi gminnej ul. Jaworowa w miejscowości Tomice.” Zadanie nr 4: „Modernizacja drogi gminnej ul. Graniczna w miejscowości Witanowice. Zadanie nr 5: „Modernizacja drogi gminnej ul. Krzemionka w miejscowości Lgota".
więcej

Ogłoszenie – znaleziono psa

Urząd Gminy Tomice informuje, że w miejscowości Tomice, ul. Patria znaleziono pieska. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub chciałby zaadoptować czworonoga prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu tel. 33 823 35 98 wew. 15.
więcej