logo Urząd Gminy Tomice
Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Godziny pracy
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek - czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14:00
Kasa urzędu:
poniedziałek - piątek: 7:30 – 13:00
wtorek, 23 kwietnia 2024
A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Samorząd / Urząd Gminy

Urząd Gminy

Urząd Gminy w Tomicach
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice

godz. otwarcia:
poniedziałek 7.00 – 16.00
wtorek-czwartek 7.00 – 15.00
piątek 7.00 – 14.00

Kasa Urzędu czynna w godzinach:
poniedziałek-piątek 7.30 – 13.00

REGON (Gmina Tomice) – 072182120
REGON (Urząd Gminy Tomice) – 000545662

konto: Beskidzki Bank Spółdzielczy o/Wadowice – 05 8111 1019 2002 2002 0998 0001

e-mail: gmina@tomice.pl

e-puap: /r8w9r04agv/skrytka

DANE DO FAKTURY:

Nabywca:

Odbiorca:

GMINA TOMICE
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
NIP: 551-11-63-935

URZĄD GMINY TOMICE
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice

Telefony - numery zewnętrzne

numer zewnętrznyjednostka
+48 33 823 35 98Centrala, Sekretariat, Fax
+48 33 823 41 12Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności
+48 33 823 33 79Księgowość
+48 33 823 34 51Gospodarka przestrzenna, Budownictwo, Nieruchomości

Telefony - numery wewnętrzne

nr wewnętrznystanowiskoimię i nazwiskoe-mail

URZĄD GMINY

12Sekretariat / Obsługa inwestora / Sprawy organizacyjneAleksandra Rubinowskagmina@tomice.pl
rada.gmina@tomice.pl
13FAX
14Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody OsobisteTomasz Dyrczusc.gmina@tomice.pl
14Zarządzanie Kryzysowe, Obrona CywilnaGrzegorz Tomczyszynoc.gmina@tomice.pl
15Rolnictwo, Ochrona ŚrodowiskaUrszula Cimoch
(zastępstwo: Honorata Handzlik)
srodowisko.gmina@tomice.pl
15Odpady komunalne, działalność gospodarczaJoanna Bałys
(zastępstwo: Marta Faruga)
odpady.gmina@tomice.pl
16SkarbnikAnna Pająkskarbnik@tomice.pl
21Gospodarka nieruchomościamiDaniel Filanieruchomosci.gmina@tomice.pl
21Planowanie przestrzenneMonika Słupska
(zastępstwo: Piotr Korkowski)
planowanie.gmina@tomice.pl
20WójtWitold Grabowskiwojt@tomice.pl
22Księgowość budżetowaRenata Żebrofinanse.gmina@tomice.pl
22PłaceKatarzyna Domagałafinanse.gmina@tomice.pl
24Zamówienia publicznePaweł Polakzamowienia.gmina@tomice.pl
24Obsługa Rady Gminy, Organizacje pozarządoweBeata Kapela-Warchołrada.gmina@tomice.pl
24Drogi publiczne i transportMarek Foksdrogi.gmina@tomice.pl
25Sekretarz / Zastępca Wójta Gminy TomiceGrzegorz Łopateckisor.gmina@tomice.pl
26Kasa / Środki transportoweŁucja Stanekkasa.gmina@tomice.pl
27Podatki i Opłaty LokalneIzabella Warchałpodatki.gmina@tomice.pl
27Księgowość podatkowaRenata Krupapodatki.gmina@tomice.pl

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY

18GZK - KierownikPrzemysław Karskigzk@tomice.pl
19GZK - BiuroRenata Kołek
Małgorzata Czop
gzktomice@poczta.onet.pl

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁCZNEJ

29GOPS - Pracownicy socjalni / Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania PrzemocyZofia Świadek
Joanna Gabryel
gosp@tomice.pl
przemoc@gopstomice.pl
30GOPS - KierownikJadwiga Kwarciakkierownik@gopstomice.pl
31GOPS - Asystent rodzinyKatarzyna Galasasystentrodziny@gopstomice.pl
32GOPS -Księgowość / Kadry / Płace / Za życiem / Świadczenia rodzinne / Zasiłki pielęgnacyjne / Świadczenia pielęgnacyjneRenata Kołodziejczyk
Agnieszka Paletko
Bernadetta Stec
gops@tomice.pl
apaletko@gopstomice.pl
bstedc@gopstomice.pl
33GOPS - Świadczenia rodzinne / Karta Dużej Rodziny / Dodatek mieszkaniowy / Fundusz alimentacyjny / Pełnomocnik ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomaniiEwa Pawłowska
Dorota Gołąb
epawlowska@gopstomice.pl
dgolab@gopstomice.pl
34GOPS - Pracownicy socjalniAleksandra Bryndzaabryndza@gopstomice.pl

ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ

17ZEAS - KsięgowaMałgorzata Wilk
35ZEAS - KierownikAgnieszka Świergułazeas@tomice.pl
36ZEAS - Kadry/PłaceAnna Łopatecka
Violetta Murzyn

Telefony - inne jednostki w Gminie

numer telefonunazwa jednostki
+48 33 823 26 47Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
+48 33 823 42 80Gminny Zakład Komunalny
+48 33 873 53 35Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
+48 33 823 48 09Gminna Biblioteka Publiczna
+48 33 873 17 49Ośrodek Kultury Gminy Tomice
+48 33 823 23 05Bank Spółdzielczy - filia w Tomicach