gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Sport

Aktualności z kategorii: Sport

Gwiazdkowy Puchar powędrował do Roczyn

W sobotę (15.12) w hali sportowej w przy ul. Dworskiej 9a Tomicach, po raz dziewiąty odbył się Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Gospodarzem zawodów był UKS Cross Tomice, a organizatorem – trener tomickiego zespołu Marek Galas.
Sport
więcej

Bartosz Wata Wicemistrzem Polski !!!

W Sianowie (woj. zachodniopomorskie) w dniach 23-26.11.2018 r. rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. Na starcie stanęło 180 zawodników i zawodniczek z wszystkich liczących się klubów z całej Polski.
Sport
więcej

Tomicki Festiwal Badmintona za nami

Rekordowa liczba 84 zawodników z Myślenic, Kęt, Czańca, Wadowic, Tomic, Radoczy i Woźnik wystartowała w FESTIWALU BADMINTONA zorganizowanym przez UKS Cross Tomice. Zawodnicy rywalizowali w V Mistrzostwach Małopolski Zachodniej, Mistrzostwach Gminy Tomice w grze singlowej i deblowej, a także w Turnieju Rodzinnym.
Sport   Wydarzenia
więcej

Wielkie emocje w trzecich b-klasowych derbach

W niedzielę (21.10) mieszkańcy naszej gminy mogli uczestniczyć w dwóch ważnych wydarzeniach: pójść do urn głosując w wyborach samorządowych oraz kibicować swoim drużynom podczas trzecich derbów naszej gminy. Tym razem Wikliniarz Woźniki gościł sąsiednią Skawę Witanowice. I jak to jest już w historii spotkań emocji na boisku nie zabrakło.
Sport
więcej

Z sukcesami na Narodowych Dniach Badmintona

W dniach 9-14 października 2018 r. obchodzone były w Zakopanem Narodowe Dni Badmintona. W ramach tych dni rozgrywano Ogólnopolskie Turnieje Badmintona we wszystkich kategoriach wiekowych, od dzieci aż do kategorii masters, które zgromadziły na kortach prawie 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski.
Sport
więcej

Pierwsze derby dla Wikliniarza Woźniki

W sobotę (06.10) rozegrane zostało pierwsze w tym sezonie derbowe spotkanie drużyn z naszej gminy występujących w B-klasie. Na boisku w Woźnikach miejscowy Wikliniarz walczył o ligowe punkty z Dębem Tomice.
Sport
więcej

Medalowy powrót badmintonistów

Rewelacyjnie rozpoczęli nowy sezon badmintoniści UKS Cross Tomice. Na rozegranym 9.09.2018r. w Wieliczce Ogólnopolskim Turnieju Badmintona "Wielicki Cup", w którym brali udział zawodnicy z województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego siedmioosobowa ekipa z Tomic wywalczyła aż 6 medali.
Sport
więcej

Oldboje zagrali w Tomicach

W świąteczną środę (15.08 Reprezentacja Polski Oldbojów w Futsalu zmierzyła się na boisku trawiastym w Tomicach z reprezentacją +35 z naszej gminy.
Sport
więcej

Wikliniarz najlepszy w turnieju o puchar Wójta

W niedzielę (15.07) na boisku w LKS „Dąb” w Tomicach została rozegrana II edycja turnieju piłkarskiego o “Puchar Wójta Gminy Tomice”. Lokalizacja mistrzostw nie była przypadkowa, gdyż to gospodarz imprezy - drużyna tomickiego Dębu przed rokiem wygrała I edycję turnieju w Witanowicach.