Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Edukacja

Aktualności z kategorii: Edukacja

„My pandemii się nie damy, o miłości zaśpiewamy…”

„My pandemii się nie damy, o miłości zaśpiewamy…”
IX edycja Walentynkowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej o Miłości odbyła się w nieco innej formie niż w latach poprzednich. Tradycja kokursu, którą pielęgnujemy od lat, nie mogła zostać przerwana przez COVID-19. Jest tak wielu utalentowanych muzycznie i językowo młodych ludzi, których niestety nie mogliśmy w tym roku osobiście gościć w murach naszej szkoły. Tegoroczny konkurs odbył się przy pomocy narzędzi powszechnie stosowanych do nauki i pracy zdalnej.
Edukacja  
więcej

Po raz ósmy śpiewali o miłości w Radoczy

Po raz ósmy śpiewali o miłości w Radoczy
Już po raz ósmy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy gościł w swoich murach „śpiewające talenty językowe” zaprzyjaźnionych szkół podstawowych powiatu wadowickiego i oświęcimskiego. Około 100 uczestników zamieniło szkolną salę gimnastyczną w salę koncertową, a przedsięwzięcie przygotowane przez nauczycieli języków obcych Zespołu Szkół w Radoczy uświetnili goście honorowi: Przewodnicząca Rady Powiatu Wadowickiego pani Zofia Kaczyńska oraz Wójt Gminy Tomice pan Witold Grabowski.
więcej

Przedszkolaki z Woźnik na ogólnopolskim podium

Przedszkolaki z Woźnik na ogólnopolskim podium
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki był organizatorem XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „TRADYCJE WIELKANOCNE”. Ideą konkursu, oprócz doskonalenia umiejętności i warsztatu plastycznego dzieci i młodzieży, popularyzacji wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkiej Nocy, jest przede wszystkim ocalenie od zapomnienia polskich tradycji Wielkanocnych.
więcej

Wielki Test Wiedzy dla Grafików w Radoczy po raz czwarty…

Wielki Test Wiedzy dla Grafików w Radoczy po raz czwarty…
IV Międzyszkolny Test Wiedzy Multimedialnej, który odbył się w piątek (22.03) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół podstawowych oraz gimnazjalnych powiatu wadowickiego oraz oświęcimskiego, już za nami.
Edukacja  
więcej