Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Kultura / Zakończenie „roku kulturalnego” w OKGT Tomice

Zakończenie „roku kulturalnego” w OKGT Tomice

Opublikowano w dniu: w kategorii: Kultura   Wydarzenia  

We wtorkowe popołudnie (18.06) dzieci uczestniczące w zajęciach organizowanych przez Ośrodek Kultury Gminy Tomice spotkały się po raz ostatni w roku szkolnym – wyjątkowo, bo wspólnie, nie na cotygodniowym szlifowaniu umiejętności, a aktywnym podsumowaniu działań, które oklaskiwali rodzice, obserwujący przygotowane przez instruktorów występy grup.

Taniec, muzyka, śpiew, do tego dużo uśmiechu okazały się doskonałym przepisem na radosne, międzypokoleniowe spędzenie popołudnia. Zabawa z sali przeniosła się na plac przez Ośrodkiem Kultury. Tam wszystkie dzieci brały udział w zajęciach przygotowanych przez firmę Nikusiowo. W tym czasie rodzice mogli odpocząć na ławkach i porozmawiać. Przerwa w zabawie została wykorzystana przez organizatorów na poczęstowanie dzieci popcornem, napojami i galaretką.

W zakończonym semestrze zajęcia prowadzili: Agnieszka Sienkiewicz – Galeria Artystyczna i Teatrzyk Trele Morele, Mira Sabatowicz – Akademia Małego Plastyka, Eliza Bucka – warsztaty tańca nowoczesnego, Karolina Żak – zespół Tomiczanie, Katarzyna Szybisty – warsztaty teatralne.