logo Urząd Gminy Tomice
Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Godziny pracy
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek - czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14:00
Kasa urzędu:
poniedziałek - piątek: 7:30 – 13:00
sobota, 30 września 2023
A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Wydarzenia / Tomicka firma z nagrodą podczas Krynica Forum 2023

Tomicka firma z nagrodą podczas Krynica Forum 2023

Tomicka firma z nagrodą podczas Krynica Forum 2023

W dniach 13-15 września 2023 r. w Krynicy odbywało się „Krynica Forum 2023”, wydarzenie łączące biznes, politykę i środowisko akademickie.

Po dwóch dniach pełnych interesujących paneli, dyskusji oraz nawiązywania relacji miał miejsce Wieczór Małopolski – wydarzenie, podczas którego zostali wyróżnieni Nagrodą Gospodarczą Województwa Małopolskiego wybitni przedsiębiorcy i liderzy, przyczyniający się do gospodarczego rozwoju naszego regionu.

Nagroda ta, to nie tylko wyraz uznania dla dorobku oraz sukcesów biznesowych, ale także dowód na to, że w Małopolsce nie brakuje przedsiębiorców gotowych podejmować rynkowe wyzwania i konkurować na rynku globalnym.

Szanowni Goście, dzisiejsza gala jest okazją do uhonorowania tych, którzy przyczynili się do wzrostu naszej gospodarki, kreując innowacyjne produkty i technologiczne rozwiązania i tym samym zmieniając naszą rzeczywistość na lepsze. Należy podkreślić też efektywne działania zaradcze podejmowane przez przedsiębiorców w pandemii Covid-19, np. w zakresie ochrony miejsc pracy czy działań prospołecznych – zainaugurował galę Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Gratulując laureatom osiągnięć Marszałek Witold Kozłowski zaznaczył, że włożone wysiłki, zaangażowanie i determinacja są inspiracją dla wszystkich przedsiębiorców. Dzięki temu województwo rozwija się i przyciąga uwagę jako miejsce dynamicznego rozwoju gospodarczego, a działania, które podejmowali laureaci zmieniają region i odważnie kształtują jego przyszłość.

Śmiało mogę powiedzieć, że w Małopolsce istnieją dogodne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości, co sprawia, że aspiracje biznesowe mają tu szansę na udane urzeczywistnienie – zakończył wystąpienie Witold Kozłowski.

Wśród laureatów tego prestiżowego wydarzenia znalazła się tomicka firma „MADSEN Damian Bargieł”, która została doceniona w kategorii „mały przedsiębiorca”.

Źródło: www.malopolskie.pl