Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Wydarzenia / Seniorzy z Tomic na Targach Seniora w Krakowie

Seniorzy z Tomic na Targach Seniora w Krakowie

Opublikowano w dniu: w kategorii: Wydarzenia  

W dniach 5-6 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbyła się druga edycja Targów Seniora. W sobotę (06.10) Urząd Gminy we współpracy ze Stowarzyszeniem „Wioski Naszych Marzeń” zorganizował wyjazd na targi dla seniorów z naszej gminy.

Podczas sobotniego dnia na targach 44 seniorów, którzy skorzystali z zaproszenia Wójta Gminy Tomice Witolda Grabowskiego, skorzystało z bezpłatnych badań, m.in. słuchu, wzroku, kardiologicznych, uczestniczyło w konferencjach i spotkaniach1 z wyjątkowymi gości. Nasi seniorzy oglądnęli też pokaz mody dla seniorów oraz wysłuchali koncertu Haliny Kunickiej. W strefie warsztatowej uczestniczyli w prelekcjach podróżniczych, warsztatach m.in. z jogi, nordic walking oraz w wykładach zdrowotnych.

Jak podkreślili po powrocie z targów był to bardzo udany wyjazd, podczas którego każdy mógł zapoznać się z interesującą do ofertą, skierowaną przede wszystkich do tej grupy wiekowej.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Marszałka Małopolski Jacka Krupy oraz Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, a wyjazd na II Targi Seniora sfinansowała Gmina Tomice.