Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Wydarzenia / Plac zabaw przy ZSP w Tomicach odebrany

Plac zabaw przy ZSP w Tomicach odebrany

Opublikowano w dniu: w kategorii: Wydarzenia  

W piątek (06.07) Wójt Gminy Tomice Witold Grabowski wraz z komisją i przedstawicielami wykonawcy dokonał oficjalnego odbioru placu zabaw, który został wybudowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach.

Nowo powstały plac zabaw wraz z przyległymi miejscami postojowymi został wybudowany za kwotę 335.253,82 zł. Na realizację inwestycji Gmina Tomice pozyskała dofinansowanie w wysokości 190.516,00 zł w ramach naboru wniosków zorganizowanego przez Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Budowę realizowały firmy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych „Drotech” A.Domagała z Tomic (wykonawca miejsc postojowych) oraz Novum Spółka z o.o. Spółka komandytowa ze Szczytna (wykonawca placu zabaw).

Na terenie placu zamontowane zostały urządzenia rekreacyjne i zabawowe oraz wyposażenie dodatkowe w postaci ławek metalowo-drewnianych, koszy na śmieci, tablicy z regulaminem placu zabaw, tabliczek informacyjnych, oraz bezpieczne nawierzchnie i dojścia do urządzeń rekreacyjno-zabawowych, a także ogrodzenie placu. Uzupełnieniem placu zabaw są wykonane miejsca postojowe – parking, na których opiekunowie dzieci będą mogli pozostawiać pojazdy.

Uroczyste otwarcie placu zabaw zaplanowane zostało na wtorek (10.07) na godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy wraz ze swoimi opiekunami.

Plac zabaw przy ZSP w Tomicach odebrany