Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Wydarzenia / Plac zabaw przy ZSP w Tomicach odebrany

Plac zabaw przy ZSP w Tomicach odebrany

Opublikowano w dniu: w kategorii: Wydarzenia  

W piątek (06.07) Wójt Gminy Tomice Witold Grabowski wraz z komisją i przedstawicielami wykonawcy dokonał oficjalnego odbioru placu zabaw, który został wybudowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach.

Nowo powstały plac zabaw wraz z przyległymi miejscami postojowymi został wybudowany za kwotę 335.253,82 zł. Na realizację inwestycji Gmina Tomice pozyskała dofinansowanie w wysokości 190.516,00 zł w ramach naboru wniosków zorganizowanego przez Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Budowę realizowały firmy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych „Drotech” A.Domagała z Tomic (wykonawca miejsc postojowych) oraz Novum Spółka z o.o. Spółka komandytowa ze Szczytna (wykonawca placu zabaw).

Na terenie placu zamontowane zostały urządzenia rekreacyjne i zabawowe oraz wyposażenie dodatkowe w postaci ławek metalowo-drewnianych, koszy na śmieci, tablicy z regulaminem placu zabaw, tabliczek informacyjnych, oraz bezpieczne nawierzchnie i dojścia do urządzeń rekreacyjno-zabawowych, a także ogrodzenie placu. Uzupełnieniem placu zabaw są wykonane miejsca postojowe – parking, na których opiekunowie dzieci będą mogli pozostawiać pojazdy.

Uroczyste otwarcie placu zabaw zaplanowane zostało na wtorek (10.07) na godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy wraz ze swoimi opiekunami.