Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Sport / II Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Mieszkańców Gminy Tomice

II Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Mieszkańców Gminy Tomice

Opublikowano w dniu: w kategorii: Sport   Wydarzenia  

W sobotę (15.10) już po raz drugi Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy, LKS „Orzeł” Radocza i LKS „Orkan” Radocza zorganizowali Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Mieszkańców Gminy Tomice. Była to również okazja do zaprezentowania oraz degustacji produktu lokalnego – Radoczańskiego Jabłecznika.

Uroczystego otwarcia Święta Radoczańskiego Jabłecznika i Turnieju dokonali: Dyrektor Pan Stanisław Gliwa, Wójt Gminy Tomice Pan Witold Grabowski, Prezes LKS Orzeł Radocza Pan Tomasz Pytlowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Irena Miszczak oraz Prezes KGW w Radoczy Pani Elżbieta Janik.

W turnieju wzięło udział pięć drużyn. Rozgrywki przeprowadzono w systemie „każdy z każdym”, a oto wyniki klasyfikacji końcowej:

I miejsce – ZS CKU Radocza
II miejsce – Team Solo
III miejsce –  LKS „Orkan” Radocza
IV miejsce – LKS „Orzeł“ Radocza
V miejsce – Młodzież Wszechpolska

Nie zabrakło również gier i zabaw dla dzieci z nagrodami oraz wspólnego biesiadowania przy grillu i oczywiście Radoczańskim Jabłeczniku.

Po zakończonych rozgrywkach drużyny nagrodzono pucharami i nagrodami rzeczowymi, a każdy uczestnik dodatkowo otrzymał pamiątkowy medal.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Wadowicach i Urzędu Gminy w Tomicach, a nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali członkowie LKS Orkan, LKS Orzeł i nauczyciele ZSCKU w Radoczy oraz opieka medyczna.

Źródło: ZSCKU w Radoczy