Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia / Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

Opublikowano w dniu: w kategorii: Ogłoszenia  

Wadowicki KRUS zachęca do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – „Rola Rolnika, by upadku unikał”.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza w roku jubileuszu 30 – lecia KRUS II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – „Rola Rolnika, by upadku unikał”, który będzie przebiegał w formule on-line.

Konkurs ma na celu upowszechnianie wśród rolników zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, a w konsekwencji ograniczenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników.

Tegoroczna edycja weryfikuje wiedzę uczestników z zakresu zapobiegania wypadkom w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prewencją zdarzeń najczęściej zgłaszanych do Kasy – upadków osób w gospodarstwie rolnym. Konkurs trwa do 20 listopada 2021 r. Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia, podlegająca w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników. 100 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości ok. 500 zł brutto, tj. myjki ciśnieniowe. Zasady uczestnictwa w tym działaniu określa regulamin, dostępny na stronie internetowej Kasy oraz >>>tutaj<<<.

Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym