Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Kultura / Patriotyczne śpiewanie w Ośrodku Kultury Gminy Tomice

Patriotyczne śpiewanie w Ośrodku Kultury Gminy Tomice

Opublikowano w dniu: w kategorii: Kultura  

W środę (20.11) sala przy Ośrodku Kultury Gminy Tomice im. Wincentego Bałysa w Tomicach zapełniła się uczestnikami VII Festiwalu Piosenki Patriotycznej. Bardzo wysoki poziom prezentowanych utworów spowodował, że komisja konkursowa w składzie: Elwira Dąbrowska, Elżbieta Szczygieł, Paweł Polak i Aneta Homel, dopiero po długiej naradzie, ogłosiła wyniki festiwalowych zmagań wokalnych.

WYNIKI VII FESTIWALU  PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Kategoria I (klasy I-III) – zespoły:
I miejsce – klasa I ze Szkoły Podstawowej w Radoczy
II miejsce – klasa II A z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
III miejsce – zespół „Tomiczanie” z Ośrodka Kultury Gminy Tomice
wyróżnienie – klasa II B z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
wyróżnienie – klasa I z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
wyróżnienie – klasa III  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach

Kategoria I (klasy I-III) – soliści:
I miejsce – Julia Meus ze Szkoły Podstawowej w Radoczy
I miejsce – Jakub Sikorski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
II miejsce – Stanisław Zając z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach
III miejsce – Laura Lempart z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
wyróżnienie – Julia Lasak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
wyróżnienie – Alicja Wanat ze Szkoły Podstawowej w Radoczy
wyróżnienie – Julia Grochal z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach
wyróżnienie – Karolina Tomiak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach

Kategoria II (klasy IV-VIII) – zespoły:
I miejsce – zespół „Karmelki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
II miejsce – zespół szkolny ze Szkoły Podstawowej w Radoczy
III miejsce – zespół „Umpalumpy” ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach
wyróżnienie – klasa IV z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach

Kategoria II (klasy IV-VIII) – soliści (klasy IV-VI):
I miejsce – Wiktoria Mostowik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
I miejsce – Kamil Harnik  ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach
II miejsce – Zuzanna Bałys z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
III miejsce – Maja Kwarciak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach
wyróżnienie – Zuzanna Tabak ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach
wyróżnienie – Jan Jurka ze Szkoły Podstawowej w Radoczy
wyróżnienie – Amelia Skorus z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach
wyróżnienie – Julia Spieszna ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach

Kategoria II (klasy IV-VIII) – soliści (klasy VII-VIII):
I miejsce – Milena Majtyka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach
II miejsce – Zofia Placek ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach
III miejsce – Wiktoria Piszczek ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach
wyróżnienie – Natalia Spisak ze Szkoły Podstawowej w Radoczy
wyróżnienie – Dominik Kucia ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach