Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Wydarzenia / „W poszukiwaniu szczęścia…” – kampania profilaktyczno-edukacyjna w gminie Tomice

„W poszukiwaniu szczęścia…” – kampania profilaktyczno-edukacyjna w gminie Tomice

Opublikowano w dniu: w kategorii: Wydarzenia  

W 2021 roku Gmina Tomice wraz ze szkołami podstawowymi już po raz kolejny włączyła się w Ogólnopolską Kampanię „Zachowaj Trzeźwy Umysł” realizowaną tym razem pod hasłem „W poszukiwaniu szczęścia…”.

Tegoroczna Kampania profilaktyczno – edukacyjna skupiała się na uświadomieniu uczniom ich własnych emocji i tego, że każdy człowiek dąży do bycia szczęśliwym. Skoncentrowaniu uwagi uczniów na pozytywne więzi rodzinne oraz dialog związany z poczuciem własnej wartości i pozytywnymi działaniami.

Dzięki osobistego zaangażowania pedagogów oraz nauczycieli szkolnych, dzieci i młodzież szkolna wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim pn. „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie” organizowanych w ramach kampanii dla szkół podstawowych i oddziałów szkolno-przedszkolnych.

Miło nam pogratulować, że wśród laureatów konkursu uczennica Szkoły Podstawowej w Woźnikach – Nadia Łopatecka zdobyła Nagrodę Główną w postaci zestawu muzycznego, a w gronie wyróżnionych osób znalazło się 11 uczniów naszej gminy.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe książki i dyplomy przekazane przez organizatora Kampanii ZTU oraz dodatkowe upominki ufundowane przez GOPS w Tomicach w ramach działań objętych Gminnym Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Mamy nadzieję, że otrzymane wyróżnienia będą dla  nagrodzonych motywacją do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w realizacji działań profilaktycznych w naszej gminie.

„W poszukiwaniu szczęścia...” – kampania profilaktyczno-edukacyjna w gminie Tomice