Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Wydarzenia / Pusto na stadionach

Pusto na stadionach

Opublikowano w dniu: w kategorii: Wydarzenia  

W ten weekend (27-28.03) miała wystartować runda rewanżowa wadowickiej B klasy grupa 3, w której występują wszystkie zespoły reprezentujące gminę Tomice. Mieliśmy być świadkami pierwszych na wiosnę derbów z udziałem Dębu Tomice i Skawy Witanowice. Swój prymat w B-klasie miał w spotkaniu z Amatorem Babica potwierdzić lider rozgrywek – Wilkliniarz Woźniki. Z nowym trenerem do boju mieli ruszyć zawodnicy radockiego Orła.

Niestety aktualna sytuacja epidemiologiczna i zapowiedziane od soboty (27.03) obostrzeżenia na terenie całego kraju spowodowały, że rozłąka z piłką nożną w wydaniu b-klasowym potrwa co najmniej do 9 kwietnia. Tym samym powtarza się sytuacja z ubiegłego roku, gdy wprowadzony lockdown storpedował rozgrywki piłkarskie. Wtedy też cała runda wiosenna została odwołana, a ostateczny układ tabel został ustalony na podstawie rundy jesiennej.

Czy powtórzy się sytuacja z ubiegłego sezonu? Zapewne najbliższe dni pokażą, czy dane będzie kibicom piłkarskim znów cieszyć się grą swoich zespołów.