Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Wydarzenia / Od 4 maja nowe zasady funkcjonowania Urzędu Gminy

Od 4 maja nowe zasady funkcjonowania Urzędu Gminy

Opublikowano w dniu: w kategorii: Wydarzenia  

Z uwagi na liczne zapytania i prośby mieszkańców oraz analizując na bieżąco sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa od 4 maja (poniedziałek) Urząd przywraca BEZPOŚREDNIĄ obsługę. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Naszej Gminy będzie ona miała charakter ograniczony.

Zostaje otwarta kasa Urzędu, która będzie przyjmować wpłaty gotówkowe i bezgotówkowe od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 13.00. Wejście do kasy zostało przygotowane od strony banku. Osoby korzystające z kasy będą do niej wpuszczane pojedynczo, z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

Jednocześnie przypominamy, iż osoby chcące załatwić inne sprawy prosimy o WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY z pracownikiem merytorycznym odpowiedzialnym za daną sprawę w celu umówienia konkretnego terminu wizyty. Mieszkańców tych będziemy również przyjmować przy okienku kasowym, a w przypadku większej ilości osób, dodatkowym wejściem od strony ogrodu.

Wprowadzone nowe zasady organizacji pracy służą przede wszystkim zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom Naszej Gminy oraz pracownikom samorządowym.

Jednocześnie przypominamy o nałożonym od dnia 16 kwietnia obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki.

Szanowni Mieszkańcy.
Pragniemy zapewnić, iż pomimo obostrzeń wynikających z ograniczeń wprowadzonych w celu walki z koronawirusem, pracownicy samorządowi nie zaprzestali prowadzenia bieżących spraw, a każde pismo złożone w sposób tradycyjny do skrzynki pocztowej, przesłane drogą pocztową lub przesłane drogą elektroniczną jest rozpatrzone w terminie przewidzianym przepisami prawa.