Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Sport / XII Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej Reprezentantów LKS „ORKAN”

XII Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej Reprezentantów LKS „ORKAN”

Opublikowano w dniu: w kategorii: Sport  

W sobotę (27.04) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy odbył się XII Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej Reprezentantów LKS „ORKAN”, którego celem jest popularyzacja piłki siatkowej, zacieśnianie więzów pokoleniowych poprzez współzawodnictwo sportowe oraz promowanie zdrowego stylu życia przez aktywny wypoczynek.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał dyrektor ZS CKU Stanisław Gliwa wraz  z przedstawicielem komitetu organizacyjnego Tomaszem Wojewodzicem.

W turnieju rywalizowali byli, jak i obecni reprezentanci LKS „ORKAN”, a także absolwenci ZS CKU i sympatycy klubu. W zawodach udział wzięły cztery drużyny, gdzie po zaciętym, stojącym na wysokim poziomie turnieju wyłoniono zwycięzców:

I miejsce –  drużyna reprezentowana przez kapitana Marka Banasia
II miejsce –  drużyna reprezentowana przez kapitana Piotra Góreckiego
III miejsce – drużyna reprezentowana przez kapitana Henryka Wojewodzica
IV miejsce – drużyna reprezentowana przez kapitana Piotra Stuglika

Każda drużyna otrzymała nagrody rzeczowe, medale i puchary, a każdy uczestnik pamiątkowy medal. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na wspólne grillowanie w trakcie rozgrywek. Nie zabrakło też wielu atrakcji i konkursów z nagrodami dla dzieci i młodzieży. Można było również zagrać w tenis stołowy i piłkę nożną.

Nad przebiegiem zawodów czuwał Komitet Organizacyjny w składzie: Tomasz Wojewodzic, Henryk Wojewodzic, Stanisław Gliwa oraz nauczyciele wychowania fizycznego – Monika Smaza, Joanna Galus i Włodzimierz Mamoń.

Łącznie w imprezie wzięło udział około 70 zawodników i sympatyków klubu, a zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu  Zarządu Powiatu w Wadowicach i sponsorów.

Źródło: ZSCKU w Radoczy