Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Edukacja / Sukcesy sportowe uczniów z Radoczy

Sukcesy sportowe uczniów z Radoczy

Opublikowano w dniu: w kategorii: Edukacja   Sport  

Dużym sukcesem dla uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy zakończyły się sportowe zmagania podczas tegorocznych Małopolskich Jesiennych Biegów Przełajowych Zrzeszenia LZS i Szkół Rolniczych, które odbyły się we czwartek (12.10) na Krakowskich Błoniach. W zawodach wzięło udział ponad 200 uczestników

Zawodnicy mieli do pokonania od 1500 do 2500 metrów, w zależności od płci i kategorii wiekowej.

Najlepszy wynik w kategorii dziewczęta młodsze uzyskała Aleksandra Markowska z klasy II Technikum Logistycznego, zajmując III miejsce.

W kategorii chłopcy młodsi bezkonkurencyjny okazał się Piotr Wiktor z II Technikum Logistycznego zdobywając mistrzostwo województwa.

Aż po dwa medale w kategorii chłopcy starsi sięgnęli Adrian Guguła z klasy III Technikum Pojazdów Samochodowych zdobywając złoty medal, a tuż za nim uplasował się Norbert Knapik z tej samej klasy.

Dobre wyniki pozostałych reprezentantów szkoły przyczyniły się także do wywalczenia wysokiego III miejsca w kategorii drużynowej.

Wszyscy zawodnicy z podium nagrodzeni zostali medalami i pamiątkowym dyplomem, a za trzecie miejsce w punktacji ogólnej drużyna otrzymała puchar.

Źródło: ZSCKU w Radoczy