A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Sport / Przejechała 500 km i wywalczyła dwa medale

Przejechała 500 km i wywalczyła dwa medale

Ponad 500km i 7 godzin w drodze w jedną stronę pokonała Karolinka Marek zawodniczka UKS Cross Tomice, aby wystąpić w Krajowym Turnieju Badmintona rozegranym w Lubniewicach (woj. lubuskie). To jednak nie przeszkodziło jej w osiągnięciu wspaniałego sukcesu. W kategorii młodziczek młodszych dopiero w finale uległa swojej partnerce w grze deblowej, zawodniczce UKS AB Kraków 1:2 (12:21, 21:17, 10:21) w setach, zdobywając II miejsce i srebrny medal.

Również w grze deblowej wraz z Nikolą dotarła do finału przegrywając z parą zawodniczek z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie i UKS Korona Pabianice 0:2 i wywalczyła II miejsce i srebrny medal.

Jak widać w krajowym turnieju w tej kategorii wiekowej dominowały zawodniczki z Małopolski.

Gratulujemy Karolince zdobycia kolejnych medali na szczeblu ogólnopolskim.