Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Edukacja / Międzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w Radoczy

Międzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w Radoczy

Opublikowano w dniu: w kategorii: Edukacja   Sport  

To już stało się tradycją, że w pierwszą sobotę po Świętach Wielkanocnych (02.04) w ZSCKU im. św. Jana Pawła II w Radoczy, spotykają się „sympatycy” i reprezentanci LKS „ORKAN” podczas Międzypokoleniowego Turnieju Piłki Siatkowej. W tym roku odbyła się już IX edycja tych rozgrywek.
Uroczystego otwarcia imprezy dokonał prezes LKS „Orkan” Stanisław Gliwa wraz z przedstawicielem komitetu organizacyjnego Tomaszem Wojewodzicem, a Starostwo Powiatowe w Wadowicach, które objęło Patronat Honorowy, reprezentował Wicestarosta Andrzej Górecki.

W turnieju rywalizowali byli, jak i obecni reprezentanci LKS „ORKAN” oraz nauczycielska kadra szkoły. Po zaciętym, stojącym na wysokim poziomie turnieju, wyłoniono zwycięskie drużyny, a każdy z zawodników otrzymał medal. Ponadto najlepsza drużyna otrzymała puchar Starosty Powiatu Wadowickiego.

I miejsce – drużyna reprezentowana przez kapitana Romualda Wiktora
II miejsce – drużyna reprezentowana przez kapitana Marka Banasia
III miejsce – drużyna reprezentowana przez kapitana Kajetana Banata
III miejsce – reprezentacja nauczycieli i uczniów
V miejsce – drużyna reprezentowana przez kapitana Tomasza Wojewodzica

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Artur Kubiński, który został nagrodzony okazałym pucharem.

Sprzyjająca pogoda pozwoliła na wspólne grillowanie w trakcie rozgrywek. Nie zabrakło też wielu atrakcji i konkursów z nagrodami dla dzieci i młodzieży. Dużą furorę robiły konstrukcje dmuchane dostarczone przez firmę TMT. Ponadto można było zagrać w badmintona, tenis stołowy i w piłkę nożną. Wszystkie dzieci zawodników i gości otrzymały słodycze i pamiątkowe medale.

Nad przebiegiem zawodów czuwał Komitet Organizacyjny w składzie: Tomasz Wojewodzic, Henryk Wojewodzic, Tomasz Wójcik, Stanisław Gliwa oraz nauczyciele wychowania fizycznego – Monika Smaza, Joanna Galus i Włodzimierz Mamoń.

Łącznie w imprezie wzięło udział około 80 zawodników i sympatyków klubu, a przedsięwzięcie współfinansowali: Zarząd Powiatu w Wadowicach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach, firma Maspex, Skawa, TMT, Wizan oraz Piekarnia Andrzej Bogacki, za co dziękujemy!

Do zobaczenia za rok, na X Jubileuszowym Turnieju!

Międzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w RadoczyMiędzypokoleniowo w siatkę w ZSCKU w Radoczy

Źródło: ZSCKU w Radoczy