A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Sport / Medale na badmintonowe „ostatki”

Medale na badmintonowe „ostatki”

Kolejny, a zarazem ostatni Wojewódzki Turniej Badmintona z cyklu GRAND PRIX MAŁOPOLSKI rozegrany został w sobotę (29.05) w Szczucinie. W turnieju zagrały też zawodniczki i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Cross Tomice.

Fantastycznie w turnieju zaprezentowała się najlepsza nasza zawodniczka Karolinka Marek, która w kategorii młodziczek młodszych wygrała wszystkie swoje pojedynki. Wywalczyła złoty medal i I miejsce. W finale zdecydowanie pokonała zawodniczkę UKS Pleśna 15:2 i 15:4. W tej samej kategorii wystąpiły jeszcze 3 nasze zawodniczki. Majka Wójcik wywalczyła brązowy medal zajmując III miejsce (oczko wyżej niż w ostatnim turnieju}, natomiast Amelka Skorus i Zuzia Boba zajęły ex aequo VII miejsce.

W kategorii żaków młodszych Dawid Marek wywalczył II miejsce i srebrny medal, a w kategorii żaczek Natalka Świadek zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal.

Gratulujemy młodym zawodnikom kolejnych sukcesów.