Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Sport / Kolejny Festiwal Badmintona w Tomicach

Kolejny Festiwal Badmintona w Tomicach

Opublikowano w dniu: w kategorii: Sport  

Pasmo sukcesów młodych tomickich badmintonistów z UKS Cross Tomice sprawiło, że w sobotnie przedpołudnie (25.11) hala sportowa w Tomicach w pełni zapełniała się uczestnikami Mistrzostw Małopolski Zachodniej i Otwartych Mistrzostw Gminy Tomice w Badmintonie. Tomicki Festiwal Badmintona, nad przebiegiem którego czuwał prezes UKS Cross Tomice – Grzegorz Michna, zgromadził kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w 9 kategoriach. Każdy z badmintonistów mógł wystąpić w dwóch kategoriach.

WYNIKI FESTIWALU BADMINTONA:

Kategoria – żak (dziewczęta)
I miejsce – TŁOMAK ANNA (UKS Cross Tomice)
II miejsce – WÓJCIK MAJA (UKS Cross Tomice)
III miejsce – NOWAK JUSTYNA (UKS Cross Tomice)

Kategoria – żak (chłopcy)
I miejsce – PALETKO DOMINIK (UKS Cross Tomice)
II miejsce – KRUCZEK ANTONI (UKS Cross Tomice)
III miejsce – PIETRZYKOWSKI BARTŁOMIEJ (UKS Cross Tomice)

Kategoria młodzik (dziewczęta)
I miejsce – WÓJCIK KINGA (UKS Cross Tomice)
II miejsce – DRABCZYK MARTYNA (UKS Cross Tomice)
III miejsce – BOREK GABRIELA (UKS Cross Tomice)

Kategoria młodzik (chłopcy)
I miejsce – JURKA GRZEGORZ (UKS Cross Tomice)
II miejsce – PALETKO DOMINIK (UKS Cross Tomice)
III miejsce – KRUCZEK ANTONI (UKS Cross Tomice)

Kategoria junior młodszy (dziewczęta)
I miejsce – GARLEJ GABRIELA (UKS Cross Tomice)
II miejsce – WÓJCIK KINGA (UKS Cross Tomice)
III miejsce – Drabczyk Martyna (UKS Cross Tomice)

Kategoria junior młodszy (chłopcy)
I miejsce – GROCHAL DAWID (UKS Cross Tomice)
II miejsce – BANAŚ MIKOŁAJ (Wadowice)
III miejsce – PALETKO BARTŁOMIEJ (UKS Cross Tomice)

Kategoria OPEN (kobiety)
I miejsce – GARLEJ GABRIELA (UKS Cross Tomice)
II miejsce – SPORYSZ MAGDALENA (Radocza)
III miejsce – KASPRZYK JOLANTA (Wadowice)

Kategoria OPEN (mężczyźni)
I miejsce – WATA BARTOSZ (UKS Cross Tomice)
II miejsce – PUSTELNIK MACIEJ (Kęty)
III miejsce – ŚWIADEK DAMIAN (UKS Cross Tomice)

Gry podwójne
I miejsce – WATA BARTOSZ, ŚWIADEK DAMIAN (UKS Cross Tomice)
II miejsce – GARLEJ GABRIELA (UKS Cross Tomice), PUSTELNIK MACIEJ (Kęty)
III miejsce  -BLIŹNIAK TOMASZ, WILK JACEK (UKS Cross Tomice)

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali medale, nagrody rzeczowe oraz słodkości ufundowane przez Gminę Tomice.