Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Sport / Karolinka znowu z medalami

Karolinka znowu z medalami

Opublikowano w dniu: w kategorii: Sport  

Aż 165 zawodników i zawodniczek z województw: podkarpackiego, małopolskiego, opolskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, śląskiego wystartowało w II edycji Krajowego Turnieju Badmintona „Podkarpacki Cup” w Szczucinie. Wśród nich dwie zawodniczki UKS Cross Tomice.

I znów z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Karolinka Marek, która po bardzo dobrej grze wywalczyła 2  srebrne medale. Po wygraniu meczy grupowych w półfinale gry pojedynczej pokonała rozstawioną z numerem 1 zawodniczkę UKS Beninca Kędierzyn-Koźle (2 miejsce na liście rankingowej PZBad). Niestety w finale uległa zawodniczce Spartakusa Niepołomice zajmując II miejsce. Również w grze deblowej  grając w parze z Oliwią Surowiec po bardzo wyrównanym pojedynku przegrały dopiero w finale (1:2 w setach) zdobywając II miejsce.

Druga nasza zawodniczka Maja Wojcik w grze pojedynczej zajęła 21 miejsce. Dużo lepiej wypadła w grze podwójnej. Grając z zawodniczką UKS Beninca Kędierzyn-Koźle zajęły VII miejsce.
Gratulujemy postawy zawodniczkom w tym turnieju.