A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Sport / Dziewczyny na medal

Dziewczyny na medal

Kolejny bardzo dobry występ zanotowały zawodniczki UKS Cross na rozegranym w ostatni weekend w Wieliczce. KRAJOWYM TURNIEJU BADMINTONA „WIELICKI CUP. W mocno obsadzonym turnieju wystartowało 4 zawodników i zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Cross Tomice.

Najlepiej z całej czwórki zaprezentowała się Karolinka Marek, która dopiero w finale gry pojedynczej U13, po zaciętej walce uległa zawodniczce Spartakusa Niepołomice 0:2 (16:21, 19:21) zdobywając srebrny medal. Również bardzo dobry turniej rozegrala Majka Wójcik, która w tej kategorii wiekowej zdobyła IV miejsce przegrywając tylko jeden mecz w półfinale, a X miejsce zajęła Natalka Świadek. Natomiast w grze pojedynczej kategorii U11 wystąpił Dawid Marek, który turniej ukończył na X miejscu . Również w grze deblowej doczekaliśmy się medali. Para deblowa naszego Klubu Karolinka Marek i Majka Wójcik wywalczyły III miejsce zdobywając  brązowe medale.
Gratulujemy wspaniałych sukcesów młodym zawodnikom i czekamy na kolejne.