A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Sport / Bartosz Wata Wicemistrzem Polski !!!

Bartosz Wata Wicemistrzem Polski !!!

W Sianowie (woj. zachodniopomorskie) w dniach 23-26.11.2018 r. rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. Na starcie stanęło 180 zawodników i zawodniczek z wszystkich liczących się klubów z całej Polski.

Kolejny rewelacyjny występ w turnieju zanotował Bartosz WATA na co dzień trenujący w sekcji badmintona UKS CROSS Tomice. W grze pojedynczej zajął V miejsce przegrywając dopiero z późniejszym wicemistrzem Polski, zawodnikiem UKS Hubal Białystok Dawidem Perkowskim. Jeszcze lepiej Bartek zaprezentował się w grze deblowej.  Po emocjonujących i stojących na bardzo dobrym poziomie technicznym pojedynkach wraz z Piotrem Tomaszewskim z Kielc wywalczył srebrny medal i wicemistrzostwo Polski !! Do złotego medalu zabrakło bardzo niewiele. W grze finałowej po wyrównanej grze ulegli minimalnie parze: Dominik Kwinta KSBad Kraków, Piotr Liszka UKS Unia Bieruń w setach 17:21, 25:23 i 17:21.
Gratulujemy sukcesów Bartkowi i życzymy występów w kadrze Polski.