A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Sport / Badmintoniści nie zwalniają tempa

Badmintoniści nie zwalniają tempa

W niedzielę (15.01) w hali widowiskowo-sportowej w Szczucinie rozegrany został Otwarty Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w badmintonie. W turnieju wystartowało 197 zawodników z 3 województw: małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Zawodnicy UKS Cross Tomice wywalczyli w nim 2 medale. W kategorii młodzików młodszych II miejsce po zaciętym i emocjonującym pojedynku finałowym (przegranym w stosunku setów 2:1) zajął Bartek Wata, a w kategorii juniorek młodszych III miejsce zajęła Lidka Barbachowska.

Pozostali zawodnicy spisali się równie dobrze  i uplasowali się w na czołowych miejscach w swoich kategoriach wiekowych:
  • V miejsca w kategorii żaków i młodzików młodszych wywalczyli Ania Tłomak i Piotrek Gąsiorowski
  • VI miejsce w kategorii młodziczek młodszych zajęła Kinga Wójcik,
  • VII miejsce w kategorii młodziczek  zajęła Gabrysia Garlej,
  • X miejsce w kategorii młodzików zajął Bartek Paletko.
Serdecznie gratulujemy naszym młodym sportowcom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.