A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Sport / Badmintoniści nie dają o sobie zapomnieć

Badmintoniści nie dają o sobie zapomnieć

W sobotę (7.11) w Szczucinie rozegrany został pierwszy turniej z cyklu Ogólnopolskich Turniejów Badmintona PODKARPACKI CUP. W turnieju w którym wystartowało 142 zawodników i zawodniczek z 6-ciu województw, bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka UKS Cross Tomice KAROLINKA MAREK.

W kategorii młodziczek młodszych w grze pojedynczej wywalczyła brązowy medal ulegając w półfinale późniejszej zwyciężczyni turnieju. Jeszcze lepiej spisała się w grze deblowej grając w parze z Julią Piaskowską , zawodniczką UKS Sokół Ropczyce. Bardzo dobrze radziły sobie do gry w finale wygrywając wszystkie pojedynki 2:0. Dopiero w finale uległy 2:0 zawodniczkom z Przemyśla  zdobywając tym samym srebrne medale.

Gratulujemy kolejnych sukcesów Karolince, która również w starszych kategoriach wiekowych osiąga wspaniałe wyniki sportowe.