Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia / Zostań partnerem karty dużej rodziny

Zostań partnerem karty dużej rodziny

Opublikowano w dniu: w kategorii: Ogłoszenia  

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program opracowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. To system zniżek dla rodzin +3 zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Karta ułatwia rodzinom +3 dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniża koszty codziennego życia.

Do współpracy w ramach Karty Dużej Rodziny mogą przystąpić podmioty niezależnie od sektora, czy jego wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny. Zniżki mogą oferować instytucje publiczne, przedsiębiorcy prywatni, stowarzyszenia i fundacje oraz inne podmioty.

Dlaczego warto być Partnerem Karty Dużej Rodziny?

1) Rozpoznawalność i przyjazny wizerunek – Karta Dużej Rodziny to pierwszy ogólnopolski program łączący administrację publiczną i biznes w celu wsparcia rodzin wielodzietnych.
Partnerzy Karty Dużej Rodziny to liderzy zmieniający wizerunek rodziny wielodzietnej. Karta Dużej Rodziny – korzyść dla rodzin, zysk dla firm!

2) Zaufanie klientów – stała zniżka daje rodzinie poczucie pewności niższej ceny, a Tobie gwarancję, że rodzina wybierze zakupy właśnie u Ciebie. Firma zwiększy swoją konkurencyjność i zyskuje stałych klientów.
Duże rodziny to dużo miłości. Doceń je, a odwdzięczą się tym samym.

3) Większy zysk – Prawie 3,4 mln Polaków żyje w rodzinach wielodzietnych. To 627 tys. rodzin. Wsparcie dużych rodzin to dla Twojej firmy więcej klientów, większe zaufanie i zysk.
Duża rodzina to duże zakupy. Warto mieć ją u siebie!

4) Troska o społeczeństwo – Karta Dużej Rodziny to realna pomoc rodzinom wielodzietnym. Wspólnie wspieramy duże rodziny. Kartę Dużej Rodziny możesz wpisać w strategię społecznej odpowiedzialności Twojego biznesu. Będą wdzięczni zarówno obecni jak i nowi klienci. Dołącz do grona firm odpowiedzialnych społecznie, dbających o duże rodziny.

Jak przystąpić do programu Karty Dużej Rodziny?

1) Określ, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma może zaoferować rodzinom wielodzietnym.

2) Wejdź na stronę http://www.empatia.mpips.gov.pl/web/piu//formularz-zgloszenia-kdr

3) Wypełnij e-deklarację dołączenia do Karty Dużej Rodziny

4) Po weryfikacji formularza uzgodnimy z Twoją firmą szczegółowe warunki współpracy.

5) Minister rodziny, pracy i polityki społecznej lub wojewoda (w przypadku firm działających lokalnie) podpisze z Twoją firmą umowę o współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym informatorem, który znajduje się w załączniku -> INFORMATOR