Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia / Punkt wsparcia w ramach Programu „Czyste powietrze” w UG Tomice

Punkt wsparcia w ramach Programu „Czyste powietrze” w UG Tomice

Opublikowano w dniu: w kategorii: Ogłoszenia  

Urząd Gminy Tomice informuje, że od najbliższego poniedziałku uruchomiony zostanie punkt obsługi rządowego Programu „Czyste Powietrze”, w ramach którego będzie udzielane wsparcie w zakresie przygotowania i składania wniosków o dofinansowania oraz ich rozliczania.

W Urzędzie Gminy zapewniona będzie obsługa i wsparcie wnioskodawców w zakresie przygotowania i składania wniosków o podstawowy oraz podwyższony poziom dofinansowania, uzyskania  i rozliczania dofinansowania.

Punkt czynny będzie w każdy poniedziałek i środę w godz. 15:00-20:00.

Pomoc w wypełnieniu wniosku będzie udzielana wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty, tel. 33 823-35-98, wew. 15.

Przed spotkaniem należy zapoznać się z treścią programu, regulaminem naboru wniosków oraz z załącznikami dostępnymi na stronie internetowej: https://czystepowietrze.gov.pl/.

Punkt Obsługi rządowego Programu Czyste Powietrze został uruchomiony na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Gminą Tomice a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Rozpatrywanie wniosków i udzielanie dofinansowania wnioskodawcom jest wyłączną kompetencją Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.