Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia / Głosujmy na „Podwórko Nivea” w gminie Tomice

Głosujmy na „Podwórko Nivea” w gminie Tomice

Opublikowano w dniu: w kategorii: Ogłoszenia  

Gmina Tomice przystąpiła do konkursu „PODWÓRKO NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw. Jako lokalizację wskazany został teren w Tomicach przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja placu zabaw w Tomicach spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu „Podwórko NIVEA” – www.nivea.pl.

To czy podwórko Nivea powstanie właśnie w Tomicach zależy tylko od mieszkańców naszej Gminy i jej sympatyków, a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40 miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

„Podwórko NIVEA” odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

Głosowanie odbywać się za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko2016. Trwać ono będzie w dwóch etapach tj. etap I od dnia 5 maja 2016 r. do 2 czerwca r. do godziny 23:59:59 i etap II od dnia 3 czerwca 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. do godziny 23:59:59. W każdym etapie głosowania wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji.

Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na Gminę Tomice i lokalizację w „Podwórka NIVEA” w Tomicach. Codziennie będzie można oddać jeden głos.

JAK GŁOSOWAĆ?

REJESTRACJA- wchodzimy na stronę www.nivea.pl/podworko
– rejestrujemy konto podając Imię i Nazwisko oraz e-mail i swoje hasło (odznaczamy wymagane 2 pierwsze warunki) oraz zaznaczamy że nie jesteśmy robotem oraz odpowiednie zdjęcia
– po otrzymaniu na e-mail informacji z linkiem aktywacyjnym, klikamy w niego
(powyższe działania robimy tylko 1 raz dla każdego posiadanego adresu e-mail)
GŁOSOWANIE- wchodzimy na www.nivea.pl/podworko
– logujemy się (login i hasło) (na stronie lub aplikacji, którą musimy pobrać)
– wybierając lokalizacje wpisujemy TOMICE (woj. małopolskie-powiat wadowicki-gmina Tomice)
– potwierdzamy chęć zagłosowania (zaznaczamy, że nie jesteśmy robotem i wybieramy żądane obrazy)

GŁOSUJEMY I INFORMUJMY ZNAJOMYCH

Prosimy o wsparcie. Codziennie każdy ma możliwość oddania jednego głosu z jednego adresu e-mail, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Zachęcamy do głosowania całe rodziny.