Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Badanie techniczne opryskiwaczy

Urząd Gminy Tomice informuje, że w dniach 11-12 kwietnia b.r. od godz. 9.00 w Kółku Rolniczym w Radoczy, ul. Piastowska 35, przeprowadzone zostaną badania techniczne opryskiwaczy.
więcej

V edycja konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla KGW

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, organizuje V edycję konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich – drużyny składające się maksymalnie z trzech osób. Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.
NGO's   Ogłoszenia  
więcej

Cykl spotkań – Agro Akademia

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz czwarty organizuje spotkania z cyklu Agro Akademia, wychodząc w ten sposób do rolników z wiedzą przydatną w prowadzeniu gospodarstwa. Zaproszenie do udziału kierowane jest zarówno do dotychczasowych, jak i potencjalnych klientów Banku z branży agro. W tegorocznej edycji odbędzie się 8 spotkań, ostatnie zaplanowano na koniec marca.
więcej

Informacja dotycząca nowych dowodów osobistych

Z uwagi na zaplanowane od 4 marca 2019 r. wdrożenie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną (e-dowód), w najbliższym czasie przewidywane są pewne niedogodności związane ze składaniem wniosków oraz odbiorem dowodów osobistych. Nastąpią czasowe przerwy w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych (konieczność przeprowadzenia niezbędnych prac serwisowych).
więcej