Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

W związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 i zawieszeniem do odwołania bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Tomice zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przyjmowane są do dnia 10 kwietnia 2020 roku do godz. 14:00 w formie skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres gmina@tomice.pl. Nie jest wymagany podpis elektroniczny.
więcej

Pamiętamy o samotnych i starszych

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! Nie zostaniesz sam. Jesteś wolontariuszem? Znasz osoby wymagające pomocy? Chcesz nieść zorganizowaną pomoc? Zadzwoń! Koordynatorem tej akcji jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach.
więcej

Urząd Gminy Tomice zawiesza bezpośrednią obsługę Mieszkańców

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Tomice informujemy, że od dnia dzisiejszego (25.03) do odwołania w Urzędzie Gminy Tomice i jej jednostkach organizacyjnych zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa Mieszkańców.
więcej

Informacja Urzędu Statystycznego w Krakowie

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, informuję, że ankieterzy statystyczni Urzędu Statystycznego w Krakowie nie odwiedzają mieszkań wylosowanych do badań ankietowych do odwołania. Badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie.
więcej

Wojewoda małopolski uruchamia specjalną infolinię dla Seniorów

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wojewoda małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji. Numer telefonu (12) 392-11-10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00.
więcej

PSZOK w Radoczy zamknięty do odwołania

W związku z wprowadzeniem przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego z dniem 20 marca 2020 roku na terenie Polski Stanu Epidemii, z dniem dzisiejszym (23.03) zostaje zamknięty do odwołania Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Radoczy. Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z gospodarstw domowych, firm i budynków wielorodzinnych pozostaje bez zmian.
więcej