Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Koronawirus: Ruszyły zapisy seniorów 80+ na szczepienia

Koronawirus: Ruszyły zapisy seniorów 80+ na szczepienia
O północy z czwartku (14 stycznia) na piątek (15 stycznia) ruszyły zapisy na szczepienie przeciw COVID-19 osób z rocznika 1941 i z roczników niższych. Do wyboru mają oni niemal sześć tysięcy przychodni, w których od 25 stycznia będą odbywać się szczepienia. Termin można zarezerwować telefonicznie, przez internet lub w punkcie szczepień.
więcej

Konsultacje projektu programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami

Konsultacje projektu programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami
Wójt Gminy Tomice zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje społeczne działające na obszarze Gminy Tomice, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu: "Program opieki nad bezdomnymi zwierzętami oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Tomice w 2021 roku".
więcej

Ogłoszenie Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce

Ogłoszenie Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie aktywizacyjnym „AKTYWNI I SAMODZIELNI NA RYNKU PRACY”. Projekt jest realizowany od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2022 na terenie następujących powiatów: olkuskiego, wadowickiego, suskiego, chrzanowskiego, limanowskiego, tatrzańskiego, oświęcimskiego, brzeskiego, wielickiego, proszowickiego,
więcej

Informacja Urzędu Statystycznego w Krakowie

Informacja Urzędu Statystycznego w Krakowie
Urząd Statystyczny w Krakowie informuje, że w 2021 roku będzie prowadził liczne badania ankietowe gospodarstw domowych, rolnych, przedsiębiorstw i instytucji na terenie województwa małopolskiego. Podstawę prawną realizacji badań statystycznych stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz.U. z 2020 roku poz. 443, z późn. zm.) oraz coroczne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej.
więcej

Badania termowizyjne budynków mieszkalnych

Badania termowizyjne budynków mieszkalnych
Od poniedziałku (11.01) Ekodoradca Gminy Tomice będzie wykonywał nieodpłatne badania budynków mieszkalnych kamerą termowizyjną. Akcja potrwa do 18.01.2021 r. Badania kamerą termowizyjną pomogą ocenić m. in. stan izolacji termicznej, szczelność stolarki budowlanej. Pamiętajmy, że szczelność budynków gwarantuje ciepło w domu i niższe rachunki za ogrzewanie.
więcej

Ogłoszenie o naborze

Ogłoszenie o naborze
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomicach ogłasza nabór na stanowisko: wychowawca w placówce opiekuńczo-specjalistycznej w Woźnikach, wychowawca w placówce opiekuńczej w Tomicach w ramach projektu „Razem możemy więcej – utworzenie trzech placówek opiekuńczo-specjalistycznych w Gminie Tomice” na umowę o pracę na czas określony w niepełnym wymiarze czasu pracy – ilość miejsc - 3 (1/2 etatu, praca od poniedziałku do piątku w godz.14.00 do 18.00).
więcej