Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia

Aktualności z kategorii: Ogłoszenia

Zaproszenie na bezpłatne konsultacje

Zaproszenie na bezpłatne konsultacje
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz wójt gminy Tomice zapraszają mieszkańców gminy Tomice na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich, które odbędą się 20 października 2022 roku (czwartek) w godz. 12.00-14.30 w Urzędzie Gminy w Tomicach (Tomice, ul. Wadowicka 51).
więcej

Punkty wydawania preparatów jodowych

Punkty wydawania preparatów jodowych
Zgodnie z przyjętymi w ostatnim czasie rozwiązaniami oraz podjętymi decyzjami, mając na uwadze sytuację w zakresie bezpieczeństwa radiacyjnego, poniżej przedstawiamy lokalizację punktów wydawania preparatów jodowych na terenie Gminy Tomice. W związku z tym, prosimy mieszkańców gminy Tomice o zapoznanie się z rozmieszczeniem punktów wydawania preparatu, zgodnie z miejscem zamieszkania/zameldowania oraz tabelą dawkowania.
więcej

Zaproszenie na II Gminne Zawody OSP

Zaproszenie na II Gminne Zawody OSP
Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Tomicach serdecznie zaprasza na II Gminne Zawody OSP „Strażacka Sztafeta Pokoleń”, które odbędą się 8 października o godz. 15.30 na placu sportowym przy OSP Witanowice.
więcej

PFRON – po amputacji

PFRON – po amputacji
Amputacja zmieniła Twoje życie? Nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Powiemy Ci jak możesz się przekwalifikować i znaleźć pracę w nowym zawodzie!
więcej

Ogłoszenie – znaleziono psa

Ogłoszenie – znaleziono psa
Urząd Gminy Tomice informuje, że w miejscowości Tomice w okolicy ul. Wadowickiej oraz ul. Spacerowej znaleziono psa rasy mieszanej. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu tel. 33 823 35 98 wew. 15.
więcej

Znaleziono psa

Znaleziono psa
Urząd Gminy Tomice informuje, że w miejscowości Radocza w okolicy ul. Łęgowa znaleziono psa rasy mieszanej. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu tel. 33 823 35 98 wew. 15.
więcej