Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia / 5. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

5. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Opublikowano w dniu: w kategorii: Ogłoszenia  

Zaproszenie mieszkańców gmin i powiatów województwa małopolskiego na spotkania informacyjne na temat 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, które będą się odbywały w subregionie Małopolska Zachodnia.

Szanowni Państwo!
Już niedługo rozpoczynamy realizację 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Tak jak w latach ubiegłych, prosimy Państwa o wsparcie w promowaniu tej idei wśród mieszkańców Państwa miast, gmin i powiatów. Ta pomoc będzie dla nas nieodzowna na każdym etapie – zarówno w czasie organizacji spotkań informacyjnych dla mieszkańców, jak i w okresie składania zadań do BO WM, czy późniejszego głosowania.
W tym roku mieszkańcy Małopolski będę mogli zgłaszać propozycje zadań do BO WM przez cały kwiecień. Żeby jeszcze lepiej ich do tego przygotować, a także zainspirować i wyjaśnić ewentualne wątpliwości w mechanizmie budżetu obywatelskiego, zaplanowaliśmy cykl spotkań informacyjnych w całej Małopolsce.

Na terenie Subregionu Małopolska Zachodnia spotkania odbędą się w dwóch miastach – w Oświęcimiu i Olkuszu:
w Starostwie Powiatowym w Olkuszu, w dniu 1 kwietnia 2020 r. (środa), o godz. 16:30
w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, w dniu 6 kwietnia 2020 r. (poniedziałek), o godz. 16:30

W związku z tym, bardzo proszę Państwa o zaproszenie mieszkańców na wyżej wymienione spotkania – szczególnie lokalnych liderów, społeczników, sołtysów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, członków ochotniczych straży pożarnych czy kół gospodyń wiejskich. Proszę również o przekazanie tych informacji do podległych Państwu jednostek, a także miejscowych mediów. Nie mam wątpliwości, że z Państwa wsparciem informacja o ww. spotkaniach, jak i o całej 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, trafi do tych, którym zależy na rozwoju naszych małych ojczyzn.

W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12) 61 60 904, (12) 61 60 536, e-mailowy: bo@umwm.pl. Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl i na profilu Facebookowym – www.facebook.com/bo.malopolska.” – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Edward Czesak