Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / NGO's / FIO Małopolska Lokalnie: Możesz zdobyć 5000 złotych na lokalną inicjatywę

FIO Małopolska Lokalnie: Możesz zdobyć 5000 złotych na lokalną inicjatywę

Opublikowano w dniu: w kategorii: NGO's  

Ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać do 5000 zł na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji. W ramach programu można składać projekty w jednej z dwóch kategorii: inicjatywy lokalne – działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego i dotacje na rozwój organizacji – działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych oraz bieżącą działalnością organizacji, czyli dotacje min. na: doposażenie sprzętowe, oprogramowanie, szkolenia, itd.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które mają siedzibę i planują realizować działania na terenie gmin i powiatów w województwie małopolskim.

Celem konkursu jest wspieranie ludzi i organizacji, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących.

Nabór projektów odbywa się poprzez generator i potrwa do 04 maja do godz. 16.00. Aktualne informacje, regulamin, znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl  oraz na facebooku.

18 kwietnia br. od godz. 12.00 w Wadowicach, w Urzędzie Miejskim w Wadowicach przy Placu Jana Pawła II 23, sala nr 19 zaplanowano spotkanie informacyjno-promocyjne nt. konkursu oraz spotkanie animacyjne.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu powinny wypełnić formularz on line znajdujący się pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefX-9JsQpCGf2S8JY_uj1cwpHMEECB86WFazbQSXPCV2ug-Q/viewform?usp=sf_link

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia.

Konkurs prowadzony jest równolegle w 4 subregionach. W powiecie wadowickim konkursy organizuje Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.

 FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.