Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Kultura / Wernisaż fotografii Agnieszki Wielińskiej

Wernisaż fotografii Agnieszki Wielińskiej

Opublikowano w dniu: w kategorii: Kultura   Wydarzenia  

Ośrodek Kultury Gminy Tomice nie ma okazji zbyt często gościć artystów, a już szczególnie rzadko zdarza się, że prezentuje prace rodzimych twórców. Z końcem października odbył się wernisaż prac fotograficznych Agnieszki Wielińskiej, która ma na swoim koncie wiele wyróżnień w ogólnopolskich konkursach. Zdjęcia jej autorstwa pojawiały się na stronach internetowych prestiżowych magazynów.

Na spotkaniu pojawiło około 50 osób z ciekawością wysłuchujących młodej fotograf, która dzieliła się swoją pasją i odpowiadała na kilkanaście zadanych z sali pytań. Następnie goście mogli z bliska obejrzeć prace, których motywem przewodnim jest przyroda.

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Wiele osób podchodziło do Agnieszki Wielińskiej gratulując talentu i zdjęć, które w tak piękny sposób przedstawiają gminne pejzaże, że… niektórzy słuchacze nie mogli rozpoznać otoczenia swoich domostw, a dodać należy, że prace nie są poddawane żadnej obróbce.

Na zakończenie pracownicy Ośrodka wręczyli artystce kwiaty, a ona sama pomogła nagradzać dzieci w konkursie „Bukiet jesienny”.

Wernisaż można oglądać w sali Ośrodka Kultury Gminy Tomice do 22 grudnia.