Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Kultura / Andrzejkowy „Babski wieczór 2017” w Radoczy

Andrzejkowy „Babski wieczór 2017” w Radoczy

Opublikowano w dniu: w kategorii: Kultura  

W piątkowy wieczór 17.11.2017r. w remizie OSP w Radoczy odbył się pierwszy „Babski Wieczór”, zorganizowany przez Katarzynę Gołąb, założycielkę Fitnessowej Grupy Radocza.

Na zaproszenie gospodyni wieczoru odpowiedziało 27 kobiet z Radoczy, Tomic, a nawet Osieka i Wadowic. Spotkanie miało charakter integracyjny i rozrywkowy. Wszystkie pyszności i specjały przygotowały uczestniczki „Babskiego wieczoru”, były zatem pyszne ciasta i ciastka, sałatki i przekąski. Wieczór byłby nieważny gdyby nie taniec i śpiew, które połączyły trzy pokolenia bawiących się pań. Karaoke okazało się strzałem w 10, odkryłyśmy wiele talentów wokalnych i scenicznych.

  „Mam nadzieję, że „Babskie wieczory” staną się nowym starym zwyczajem, gdyż nasze babcie czy prababcie spotykały się przy skubaniu pierza czy krosnach, podczas których to czynności wspólnie śpiewały, doradzały sobie, żartowały. Takie babskie spotkania są zawsze wesołe i ciekawe. Dzisiaj są tak samo ważne i potrzebne dla nas kobiet. Składam serdeczne podziękowania dla koleżanek z Radoczy za pomoc w przygotowaniu spotkania, druhów z OSP Radocza za udostępnienie remizy na nasze spotkanie a wszystkim paniom dziękuję za wspaniałą zabawę. Zapraszam serdecznie na kolejny „Babski wieczór!” – podsumowuje Katarzyna Gołąb.