Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl
Tomice / Aktualności / Edukacja / Czwórka grafików z Radoczy w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Mediach

Czwórka grafików z Radoczy w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Mediach

Opublikowano w dniu: w kategorii: Edukacja  

W tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach w okręgu małopolskim uczestniczyło 90 osób. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy reprezentowało pięciu grafików, z czego na 30 dostępnych miejsc do kolejnego etapu zakwalifikowały się aż cztery osoby, a Joanna Szymańska z klasy II Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych uzyskała największą liczbę punktów w całej Małopolsce.

Uczniowie mieli za zadanie nagrać 15 minutowy film o tematyce zaproponowanej przez organizatora.

Praca Joanny dotyczyła teorii spiskowych, które przez lata narosły wokół „lądowania ludzi na księżycu”. Uczennica zdecydowała, że cały film „narysuje” na szkolnej tablicy. Nagrywanie trwało przeszło pięć godzin, w czym nieocenioną pomoc okazali koleżance jej klasowi koledzy. Mateusz Antos odpowiadał za montaż zarejestrowanych materiałów, a Anna Kowalówka użyczyła swojego głosu jako lektor.

Prócz Joanny Szymańskiej w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach udział wezmą: Wiktoria Widlarz (klasa II Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych), Kamila Szczerbik i Weronika Ogiegło (klasa I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej).

Gratulujemy i powodzenia!

Joanna Szymańska

Czwórka grafików w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Mediach. W tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach w okręgu małopolskim uczestniczyło 90 osób. Naszą szkołę reprezentowało pięciu grafików z czego na 30 dostępnych miejsc do kolejnego etapu zakwalifikowały się cztery osoby. Uczniowie mieli za zadanie nagrać 15 minutowy film o tematyce zaproponowanej przez organizatora. Joanna Szymańska – największa liczba punktów w całej małopolscePraca naszej uczennicy klasy II Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych dotyczyła teorii spiskowych, które przez lata narosły wokół „lądowania ludzi na księżycu”. Joanna zdecydowała, że cały film „narysuje” na szkolnej tablicy. Nagrywanie trwało przeszło pięć godzin, w czym nieocenioną pomoc okazali koleżance jej klasowi koledzy. Mateusz Antos odpowiadał za montaż zarejestrowanych materiałów, a Anna Kowalówka użyczyła swojego głosu jako lektor. Prócz Joanny Szymańskiej w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach udział wezmą: Wiktoria Widlarz (klasa II grafików), Kamila Szczerbik i Weronika Ogiegło (klasa I grafików).

Posted by Grafika Radocza on Freitag, 8. Dezember 2017

Źródło: ZSCKU w Radoczy