piątek, 29 marca 2024
Tomice / Aktualności / Ogłoszenia / Zaproszenie do udziału w rodzinnych konkursach

Zaproszenie do udziału w rodzinnych konkursach

z Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tomicach zapraszają do udziału w rodzinnym konkursie filmowym pt.: „Co możemy zrobić, by powietrze, którym oddychamy było czystsze?” oraz do udziału w konkursie plastyczny pt.: „CZYSTE POWIETRZE – SZCZĘŚLIWA RODZINA”.

RODZINNY KONKURS FILMOWY „Co możemy zrobić, by powietrze, którym oddychamy było czystsze?”

Głównym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego rodzinnego filmu dotyczącego problematyki zanieczyszczenia powietrza w Gminie Tomice. Zwycięski film będzie szeroko promowany za pośrednictwem stron internetowych Organizatorów.

Filmy należy składać osobiście w Ośrodku Kultury w Tomicach na nośniku typu: DVD, pendrive w terminie do 18 maja 2018 roku. Wyróżnione prace zostaną nagrodzone. Organizatorzy przewidują następujące nagrody rzeczowe:

I miejsce – OCZYSZCZACZ POWIETRZA
II miejsce – STÓŁ DO GRY PIŁKARZYKI
III miejsce – PLECAK PIKNIKOWY

w Tomicach.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu.
  2. Karta zgłoszenia.
  3. Zgoda Rodzica/Opiekuna prawnego.

KONKURS PLASTYCZNY„CZYSTE POWIETRZE – SZCZĘŚLIWA RODZINA”

W związku z organizacją Dnia Dziecka – Postaw na rodzinę w Tomicach Urząd Gminy Tomice wraz Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tomicach zapraszają do udziału w konkursie plastyczny pt.: „CZYSTE POWIETRZE – SZCZĘŚLIWA RODZINA”

Głównym celem konkursu jest pobudzenie postaw aktywności i kreatywności uczniów i młodzieży
w zakresie tematyki ochrony powietrza.

Kategorie konkursowe:

I kategoria:   przedszkole  /dzieci 2,5 do 4 lat
II kategoria: przedszkole /dzieci 5 i 6 lat
III kategoria:  klasy I-III
IV kategoria:  klasy IV-VI
V kategoria:  klasy VII  i gimnazjum

Prace należy składać w Ośrodku Kultury w Tomicach w terminie do 18 maja 2018 roku.  Wyróżnione prace w każdej kategorii zostaną nagrodzone. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Rozdanie nagród nastąpi w dniu 3 czerwca 2018 r. podczas Dnia Dziecka – Postaw na rodzinę w Tomicach.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu.