Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 7:00 - 16:00
wtorek-czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 14.00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl

Aktualności

Remiza w Woźnikach będzie docieplona

W poniedziałek (29.04) podczas VIII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego, Gmina Tomice otrzymała dotację w wysokości 13.670,00 zł w ramach pomocy finansowej na realizację prac budowlano-remontowych w remizach strażackich z terenu województwa małopolskiego w ramach projektu „Małopolskie Remizy 2019”. Dzięki środkom z Województwa Małopolskiego mógł się rozpocząć II etap prac remontowych remizy OSP w Woźnikach.
więcej

Puchar Wójta pozostał w Woźnikach

W niedzielę (14.07) na boisku w Woźnikach została rozegrana III edycja turnieju piłkarskiego o “Puchar Wójta Gminy Tomice”, w której udział wzięły cztery drużyny piłkarskie z naszej gminy. Gospodarzem tegorocznej edycji był miejscowy LKW "Wikliniarz", który przed rokiem przywiózł puchar z Tomic. Grano systemem każdy z każdym 2x20 min. Poziom był niezwykle wyrównany, a o końcowym sukcesie zdecydowała różnica bramek.
Sport  
więcej

Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej

Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie w szeregach Wojska Polskiego? Chcesz sprawdzić swoją kondycję albo zobaczyć jak ćwiczą żołnierze w jednostkach wojskowych? Masz ukończone 18 lat i dobry stan zdrowia? Jeśli tak – to czekamy właśnie na Ciebie już 20 lipca w Krakowie (Wrocławska 82 - 6 Brygada Powietrzno-Desantowa).
więcej

Obwieszczenie Wójta Gminy Tomice z dnia 11 lipca 2019 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Tomice z dnia 11 lipca 2019 r. w sprawie podania informacji o okręgu wyborczym nr 14, jego granicach, numerze i liczbie radnych wybieranych w okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Tomicach w wyborach ponownych do Rady Gminy Tomice, zarządzonych na dzień 1 września 2019 r.
więcej

Zamówienie publiczne – Modernizacja dróg gminnych

Gmina Tomice zaprasza do składania oferty w zamówieniu publicznym na: Zadanie nr 1: „Modernizacja drogi gminnej ul. Dworska w miejscowości Zygodowice” Zadanie nr 2: „Modernizacja drogi gminnej ul. Słoneczna w miejscowości Radocza.” Zadanie nr 3: „Modernizacja drogi gminnej ul. Jaworowa w miejscowości Tomice.” Zadanie nr 4: „Modernizacja drogi gminnej ul. Graniczna w miejscowości Witanowice. Zadanie nr 5: „Modernizacja drogi gminnej ul. Krzemionka w miejscowości Lgota".
więcej