A+ A-
bip epuap facebook youtube
Tomice / Aktualności / Sport / Badmintoniści nie zwalniają tempa

Badmintoniści nie zwalniają tempa

W dniach 25-26 marca w hali sportowej w Niepołomicach rozegrano MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI w badmintonie, w których wystartowało 135 zawodników i zawodniczek z całej Małopolski. Wśród nich 7 zawodników UKS Cross Tomice, którzy w dwudniowych zmaganiach zdobyli aż 5 medali. Najlepiej zaprezentowała się w kategorii młodziczek Gabrysia Garlej, która zdobyła Mistrzostwo Małopolski i złoty medal. Również bardzo dobrze zaprezentował się w kategorii młodzików młodszych Bartosz Wata, nasz najlepszy zawodnik, który dopiero w finale przegrał z najlepszym obecnie w Polsce w tej kategorii wiekowej zawodnikiem KSBad Kraków Dominikiem Kwintą zdobywając srebrny medal.

W kategorii juniorek młodszych III miejsce i brązowy medal wywalczyła Natalia Foksińska. Również III miejsce i brązowe medale zdobył debel dziewcząt w składzie: Gabrysia Garlej i Natalia Foksińska.