Tomice / Dla mieszkańca / 700-lecie Witanowic

700-lecie Witanowic

SPOTKANIE Z PISARZAMI Z WITANOWIC

Komitet Organizacyjny Obchodów 700-lecia Witanowic oraz Zespół – Szkolno Przedszkolny w Witanowicach zapraszają na spotkanie z pisarzami Kingą Kozieł i Bartłomiejem Juchą, przygotowane z okazji 700-lecia wsi Witanowice, które odbędzie się w dniu 21 marca o godz. 17.00 w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witanowicach.
Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów 700-lecia Wsi i Parafii Witanowice pod honorowym patronatem Wójta Gminy Tomice Witolda Grabowskiego.

SPOTKANIE Z TWÓRCAMI LUDOWYMI WSI WITANOWICE

Komitet Organizacyjny Obchodów 700-lecia Witanowic oraz ZSP w Witanowicach zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu z twórcami ludowymi wsi Witanowice. Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 marca 2017 roku na sali gimnastycznej ZSP w Witanowicach o godz. 17.00. Wezmą w nim udział: Krystyna Jacek, Stanisław Jończyk, Bożena Gracjasz, Jerzy Gacjasz, Stanisława Sroka, Halina Mozgała-Byrska, Stanisława Majtyka, Jadwiga Galas i Tadeusz Odrzywolski.

Ko