Urząd Gminy Tomice
ul. Wadowicka 51
34-100 Tomice
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek-piątek: 7:00 - 15:00
Dane kontaktowe:
+48 33 823 35 98
gmina@tomice.pl

Aktualności

Nagrodzeni w XIII Festiwalu Piosenki „MUZA 2017”

W sobotę (17.06) Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze po raz kolejny zorganizował Festiwal Piosenki "MUZA". Konkurs miał charakter imprezy otwartej. Wzięli w nim udział uczestnicy w różnych grupach wiekowych. Komisja Konkursowa w składzie: Konrad Mastyło oraz Renata Pawlik oceniała dobór repertuaru, interpretację wokalną, interpretację muzyczną oraz ogólny wyraz artystyczny uczestników konkursu, którzy łącznie zaprezentowali 83 utwory.
więcej

Ćwiczenia obronne „Czerwiec 2017” w naszej Gminie

W dniu dzisiejszym (20.06) i we środę (21.06) na terenie wszystkich gmin powiatu wadowickiego odbywa się wieloszczeblowe powiatowe ćwiczenie obronne "Czerwiec 2017". Na terenie Gminy Tomice, w związku z sytuacją powstałą w wyniku zdarzenia radiacyjnego, została uruchomiona „Akcja Jodowa”.
więcej

Kapitalny sezon piłkarski w naszej Gminie

W ostatni weekend (17-18.06) rozegrano ostatnie spotkania sezonu 2016/2017. Podczas tej kolejki zapadło wiele ważnych rozstrzygnięć. Najważniejszym wydarzeniem był derbowy pojedynek Wikliniarza Woźniki z Dębem Tomice, który miał zdecydować o czołowych lokatach w ligowej tabeli B-klasy.
Sport  
więcej

Strażacy ochotnicy rywalizowali w Witanowicach

W niedzielne przedpołudnie (18.06) na placu sportowym przy remizie OSP Witanowice po raz kolejny rozegrane zostały gminne zawody sportowo-pożarnicze OSP z terenu gminy Tomice. Tłumnie przybyli mieszkańcy gminy żywiołowo dopingowali zgłoszonych 20 drużyn z sześciu jednostek OSP. W zmaganiach wzięła też udział najmłodsza MDP "Sikieratki" z Witanowic, która zaprezentowała się w tym roku w ćwiczeniu bojowym.
Sport   Wydarzenia  
więcej

Zawiadomienie o brakach w dostawie wody

Gminny Zakład Komunalny w Tomicach zawiadamia, że w dniu dzisiejszym tj. 19 czerwca (poniedziałek) w związku z awarią sieci wodociągowej, wystąpią braki w dostawie wody od godz. 10.00 do godz. 12.00 w miejscowości Radocza - ul. Wierzbowa.
więcej

Tomiccy uczniowie wyróżnieni

Rok szkolny 2016/2017 powoli dobiega końca. Dla kilku uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach całoroczna praca kończy się wyjątkowo, bo z wyróżnieniami.
Edukacja  
więcej

Czerwcowe terminy odbioru odpadów komunalnych (I)

Urząd Gminy Tomice przypomina mieszkańcom, że zgodnie z harmonogramem 19 czerwca nastąpi kolejny odbiór odpadów komunalnych w miejscowości Tomice (rejon A), a 20 czerwca - Tomice (rejon B). Prosimy o oznaczenie worków i pojemników kodami kreskowymi. Jednocześnie informujemy, że trasa odbioru odpadów pokrywa się z istniejącymi w Gminie ulicami.
więcej

Ogłoszenie – znaleziono psa

W dniu dzisiejszym (16.06) na ul. Wadowickiej w Woźnikach został odnaleziony pies. Jest on zadbany i bardzo spokojny. Jeśli ktoś rozpoznaje psa lub zna właściciela prosimy o kontakt: Urząd Gminy Tomice - tel. 33 823-35-98 wew. 15.
więcej